Прихована електропроводка

Скрытая электропроводкаПрихована електропроводка використовується повсюдно: у житлових приміщеннях, в офісних будівлях, в громадських установах. Сенс її в тому, щоб приховати всі необхідні в сучасній реальності дроти, створивши безпечну систему електропостачання і, одночасно з цим, прекрасний зовнішній вигляд.Існують свої правила щодо монтажу проводки: його здійснюють безпосередньо перед фінішним оштукатурюванням або ж перед укладанням підлоги. Крім того, сучасні конструкції стель - підвісні, натяжні - також мають на увазі розміщення прихованої проводки.

Технічні можливості сьогодні дуже великі: наприклад, багато конструкції перегородок або стін містять порожнечі, в яких можна змонтувати проводку при ремонті квартири легко і швидко. Крім того, часто проводка вмонтовується в конструкції на етапі їх виготовлення шляхом замонолічування, тут теж є різні варіанти.

Прихована електропроводка здійснюється фахівцями в цій галузі, новачки, які не мають досвіду, навряд чи зможуть створити систему якісно. Для того щоб протягнути дроти в пустотах потрібні сучасні методики та інструментарій: в плитах перекриття потрібно попередньо просвердлити отвори, а вже потім за допомогою зонда протягувати дроти.

Є свої правила в проведенні робіт:

  • Горизонтальна проводка виконується на відстані 10-20 см від стелі, суворо паралельно. Те ж саме можна сказати про нижню розміщенні - необхідну відстань від підлоги відповідають зі штепсельними розетками.
  • Вертикальна проводка увазі необхідні спуску до групи розеток або до одиничних розеток з подальшим піднесенням. Таким чином, цей тип проводки можна вважати відгалуженням від загальної мережі.
  • Прокладаючи приховану електропроводку при обробці квартири потрібно враховувати факт безпеки: місця перетину проводів, якщо їх не вдалося уникнути в принципі, необхідно посилено захистити. Тут є свої технології, в яких використовується ПВХ або прогумовані стрічки з липким шаром.

Також застосовуються різні трубки, втулки, коробки - асортимент досить різноманітний, кожен з варіантів має свої технічні обґрунтування.

Пристрій проводки можливо на різних поверхнях, залежно від цього вибираються матеріали: алебастровий розчин і штукатурка, цементний розчин та інші. При роботі на дерев'яних поверхнях обов'язково проводиться пристрій вогнезахисту з використанням азбестових листів. Прихована електропроводка, виконана за всіма правилами, забезпечує ідеальну роботу всіх електроприладів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]