Вибираємо розетку: види, функції, можливості

как выбрать розеткуЖоден сучасний будинок або квартира не обходиться без розеток. А тому рано чи пізно з необхідністю вибору цього пристрою стикається кожен господар. Від величезного асортименту сучасних розеток розбігаються очі.

Які ж розетки пропонують нам виробники?

Розетка з таймером. Така розетка в квартирах здатна значно спростити життя. На пристрої варто таймер, який вимикається і вимикається відповідно до заданого часу. Тепер немає необхідності купувати побутову техніку з таймером - достатньо лише однієї розетки.

Розетка з функцією заземленням. Дана розетка захищає побутові проділи від статичної електрики, якого так бояться ноутбуки та комп'ютери.

Розетка, що виштовхує вилку. При натисканні на кнопку така розетка сама виштовхує вилку. Це дуже зручно і немає необхідності прикладати силу.

Розетки з гвинтовим затискачем. Вилка, що вставляється в таку розетку, як би охоплюється двома пластинками. Це забезпечує надійне з'єднання контактів між собою.

Розетка з індикатором струму. У конструкцію такої розетки вмонтована невелика лампочка, яка показує, чи є в мережі напруга.

Розетки зі шторками. Установка розеток зі шторками вбереже ваших дітей від нещасних випадків. Спеціальні шторки надійно захищають отвори розетки від проникнення в них пальців або ж сторонніх предметів. Вони відкриваються лише при одночасному введенні вилки. Одні запобіжні шторки відкриваються круговими обертаннями вилки, інші - при направленні вилки вгору, треті - під впливом сили.

Перш, ніж вибрати розетку потрібно ще врахувати і місце її розташування. Можливо прийдеться викликати електрика для консультації. До розетки у ванній кімнаті будуть висуватися зовсім інші вимоги, ніж до розетки, що знаходиться в спальні.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]