Секрети правильного освітлення кімнати

освещение комнатыПравильно підібране освітлення здатне творити дива: розширювати і звужувати простір, робити кімнату затишніше, виправляти дефекти і візуально змінювати приміщення до невпізнання. Професійні електрики і дизайнери приміщень знають ці секрети, і сьогодні ми готові поділитися ними з вами.

 
Секрет 1. Щоб візуально підняти стелю, на ньому встановлюються світильники, промені яких спрямовуються на стіни. Стеля йде в тінь і втрачає свої кордони.
Секрет 2. Розширити приміщення допоможе повішені на стінах дзеркала або інші світловідбиваючі матеріали. Приміщення здається більш об'ємним, якщо воно добре освітлене.
Секрет 3. Щоб ефективно висвітлити велике приміщення використовуйте світильники з вихідним прямим світлом.
Секрет 4. Візуально подовжити стіни допоможе освітлення стелі. За рахунок цього він буде здаватися вище, ніж є насправді.
Секрет 5. Приміщення буде здаватися ширше, якщо зробити поперечний освітлення.
Секрет 6. Щоб добитися протилежного ефекту освітлення потрібно розташувати уздовж стін, які необхідно витягнути.
Секрет 7. Зробіть в кімнаті 2-3 види освітлення, які можна включати окремо один від одного. Це дозволить кімнаті виглядати кожного разу по-новому.
Секрет 8. Встановіть декоративне освітлення - підсвічування картин, ніш, ваз та інших деталей інтер'єру. Це додасть романтичний настрій і створить особливу атмосферу.
Правильна установка освітлення відіграє величезну роль. Безумовно, можна користуватися цими порадами, але набагато ефективніше буде звернутися до фахівця з ремонту квартир, який допоможе правильно розставити пріоритети, виділити робочі зони і зробити будинок затишніше і комфортніше.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]