Сучасний капітальний ремонт - план дій

Приклад ремонту на Декабристів Відомо, сучасний що капітальний ремонт - захід досить клопітка і вимагає чималих матеріальних витрат.
З чого почати, де знайти виконавця і як витратити менше нервів і коштів - необхідну інформацію ви знайдете нижче.

Такий вид ремонту справедливо названий капітальним, оскільки в приміщенні демонтується і змінюється практично все: старі покриття для підлоги, вікна, двері, оздоблення стін, сантехніка, електрика. А нерідко і сама квартира підлягає переплануванню.

Повноцінно провести широкомасштабні роботи неможливо без попереднього плану, в якому необхідно передбачити:

• що саме буде демонтуватися і змінюватися;
• в якій послідовності будуть проходити роботи;
• коли планується ремонт (найсприятливіший період - з квітня по жовтень);
• хто буде виконавцем;
• оформлення документів в разі перепланування.

Можливо хтось не додасть особливого значення складання плану, але насправді це дуже важливий пункт, в якому необхідно продумати все, аж до кількості та місця розташування лампочок і розеток, заміни сантехніки і т.д. Зазвичай через непередбачених дрібниць доводиться робити подвійну роботу.

Де знайти виконавця ремонту

Якщо планується капітальне оновлення всієї квартири, краще звернутися в спеціальну фірму або компанію. Нехай це буде коштувати дорожче, ніж знайти одного-двох виконавців «на вільних хлібах», але ви отримаєте наступні переваги:

• грамотно складений кошторис (в спеціалізованих фірмах працюють професіонали, які допоможуть правильно розрахувати витрати). Відомі випадки, коли витрати в кошторисі, складеної «любителями», нерідко були в кілька разів нижче, ніж реальні;
• весь комплекс послуг - зазвичай в фірмах, що спеціалізуються на ремонті, є всі необхідні майстри: столяри, малярі тощо Вам не доведеться додатково шукати фахівця для установки дверей , вікон та іншого;
• більше вільного часу - зазвичай такі організації вирішують всі питання - прибирання приміщення, вивіз будівельного сміття, доставка матеріалів;
• економія коштів на матеріалах - фірми є постійними клієнтами будівельних магазинів, тому закупивши матеріали з їх допомогою, можна отримати пристойні знижки.

Продуманий дизайн

Приклад дизайну на Декабристів Нерідкі випадки, коли намалювавши відремонтоване приміщення в своїй уяві, після ремонту ми отримуємо зовсім інший результат, що викликає масу розчарувань.
Уникнення подібних для Ситуацій перед початком робіт необхідно звернутися до дизайнера , який, з огляду на ваші побажання, підбере відповідне оформлення і змоделює його на комп'ютері.

Сподіваємося, що дані поради допоможуть вам у такій важливій справі, як сучасний капітальний ремонт.

 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]