Корисні поради з благоустрою балкона

Благоустрій балконуБлагоустрій балкона має свої нюанси і особливості. При правильному підході можна збільшити житлову площу, створити затишок, перетворити свою квартиру. Ми розповімо деякі секрети, які допоможуть зробити балкон гордістю вашого житла.

Порадада № 1. Встановіть на балконі систему опалення

Це дозволить збільшити вашу житлоплощу ще на одну кімнату. На теплій лоджії можна облаштувати кабінет, курилку, ігрову зону для дитини і навіть спальню. Оскільки на винос батарей централізованого опалення потрібен спеціальний дозвіл, то найбільш актуальним варіантом буде монтаж електричного теплого статі.

Рада №2. озеленення балкона

Якщо ви мрієте про заміський будинок з терасою або про зимовий сад, то багато ідей можна втілити в життя вже зараз на вашій рідній балконі. Ефектно виглядає вертикальне озеленення - це може бути ціла стіна з квітів та листя. Традиційно для прикраси балконів вибирають петунії, пеларгонії, бегонії, лобелії, настурції, фуксії та ін ..
На балконі в кутку можна поставити велику пальму, фікус, китайську троянду. У тінистих куточках добре ростуть хости і папороті.
Благоустрій балкону
Рада №3. Декоративне оздоблення балкона

Традиційна обробка балкона виконується сайдингом, штукатуркою, фарбуванням, наклеюванням шпалер. Але оздоблювальні матеріали на цьому не закінчуються.
Вельми цікаво і стильно виглядає оздоблення лоджії бамбуком, пробкою, фактурною штукатуркою, натуральним каменем. Використання дерев'яної вагонки створить атмосферу добротності і екологічності. Пластикові панелі практичні і недорогі, а обробка декоративним каменем не робить навантаження на основу, не повинні зменшувати площу, має великий вибір текстур.

Рада №4. Безрамне засклення балконів

Завдяки безрамній фінською технологією скління лоджія набуває легкий і повітряний вигляд. Відсутність рам і перегородок створює прекрасний панорамний огляд. Незважаючи на полегшеність конструкція дуже міцна, добре захищає від снігу, дощу і шуму.

Рада №5. Візуальні «секрети»

Візуально збільшити маленьке приміщення можна вдаючись до візуальних технік. Кольори слід вибирати світлі, оздоблювальний малюнок - дрібний, стільниці - скляні, а аксесуари - невеликі.
При певних навичках ви зможете гідно оформити кімнату своїми силами. Однак благоустрій балкона буде виконано якісніше, якщо довірити цю справу професійним дизайнерам і будівельникам.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]