Сучасна обробка стін деревом.

Сучасна обробка стін деревом.Багато хто з нас прагне до екологічно чистому, затишному житлу. Щоб по приходу додому, відчути теплу, злегка ностальгічну атмосферу, що нагадує про дитинство. Серед усього розмаїття матеріалів і способів оформлення приміщення, в даному випадку найбільш оптимальним є обробка стін деревом.

Оздоблення з цього матеріалу нагадає про зв'язок з природою, наповнить атмосферу благородством, так крім усього іншого в приміщенні завжди буде стояти приємний запах. Також використовуючи дерево в інтер'єрі ви отримуєте прекрасну теплоізоляцію, прекрасний дизайн і довгий термін служби, оскільки будь-яке дерево обробляється спеціальною речовиною, що гарантує підвищений термін служби.
Тепер розглянемо основні матеріали, які використовуються при такій роботі, як обробка стін деревом.

Найбільш часто використовується матеріалом є вагонка. Вона дуже економічна і проста в монтажі. Недорога ціна, непогана звукоізоляція, а також унікальна можливість невеликого коректування тону матеріалу виводять її в ряд найбільш оптимальних матеріалів для декорування стін. При виготовленні вагонки використовують дерева породи: cосна, липа, дуб, вільха і відповідно кедр, відповідно текстура кожної вагонки унікальна за своєю природою. Також використовується євровагонка, по суті це та ж сама вагонка, але виконана з урахуванням євростандартів. Крім іншого вона містить додаткові виїмки, що сприяє поліпшенню вентиляції і запобігання конденсату. Що ще більше підвищує термін служби, і зберігає довговічність матеріалу. Сучасна обробка стін деревом.Євровагонка ділиться на три категорії - А, B, C.А - вища за якістю, без всяких косметичних дефектов.Также оздоблення стін деревом передбачає використання блоку хаус - це дошка, на вигляд схожа на колоду або брус. Блок хаус створює досить міцну поверхню з прекрасними властивостями ізоляції. На виготовлення його йдуть дерева хвойних порід, висока ступінь просочення і обробки призводить до того, що його не псують комахи, маленький пожежонебезпечний ризик і вельми пристойний термін гарантії. Сучасні дерев'яні панелі - це гусварблок. З його допомогою легко створюється унікальний інтер'єр по своєму стилю і унікальності. Установка панелей вельми проста, причому без видимих ​​стиків.

Правда ціна вже трохи вище. Також можна домогтися неймовірної краси за допомогою дерев'яних шпалер. Йдуть вони у вигляді шпону, а виготовляються з деревини дерев дуже цінних порід. Але на жаль цей варіант має малий термін ескплуатаціі. Вони непогано клеяться, причому на різні текстури, але на жаль вигорають, тому їх потрібно з певним інтервалом покривати лаком і спеціальними засобами від грибка і комах.
Тепер кілька слів про монтаж. Головний фактор - перед використанням матеріал повинен бути добре просушений, також крім самого дерева, потрібно враховувати момент витрати супутніх матеріалів, а саме саморізів, лаку, цвяхів, просочення та інше. Ще потрібно врахувати нюанс рівні стіни чи ні, інакше вирівнювати їх доведеться, або робити каркас для кріплення дерева. Але це вже дрібниці в порівнянні з тим, який цікавий і екологічний дизайн можна створити.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]