Що потрібно знати про штукатурці перед ремонтом.

Що потрібно знати про штукатурці перед ремонтом.Для проведення якісного, професійного ремонту потрібно ретельно підібрати саме той вид штукатурки, який ідеально підходить в кожному конкретному випадку. Після підготовки стін і перегородок, а також стелі приходить час наносити штукатурку. Тобто проводити обробні роботи.

Тільки перед цим зовнішні поверхні стін і стелі необхідно, як слід підготувати. Сама по собі підготовка перед штукатуркою включає в себе кілька нескладних дій, які завжди є обов'язковими. Спершу слід зняти куля старих оздоблювальних матеріалів, (фарбу, штукатурку, шпаклівку). Після цього покривають стіни і стеля спеціальною грунтовкою, щоб зміцнити їх поверхню і створити сприятливий грунт для нанесення нового оздоблювального матеріала.Нанесеніе штукатурки є дуже практичним способом обробки, оскільки дане покриття відрізняється довговічністю і товщина самого покриття є мінімальною. Текстури сучасної штукатурки дозволяють створювати найрізноманітніший стиль інтер'єру.
Що потрібно знати про штукатурці перед ремонтом.
Існує кілька видів штукатурки, яка використовується в ремонтно-оздоблювальних роботах. Звичайнісінькою є так звана суха штукатурка. Монолітна, (мокра) використовується, якщо необхідно вирівняти стіну, або надати конкретний відтінок кольору, фактуру. Подібний шар досить стійкий.
Кольорові штукатурки з акрилової основою являють собою пластичну суміш певного кольору готову до вживання. Такий вид обробки використовується для декору зовнішньої поверхні стін в приміщеннях. Він підходить також для фасадів разом з іншими відомими на сьогоднішній день технологічними рішеннями з метою створення різного виду візуальних ефектів.
Якщо необхідно додати фасаду вид з імітацією гірської породи, ідеально підійде терразитовая штукатурна суміш.

Дуже красиво виглядає рельєфне покриття фасаду з певним малюнком, або візерунком. Для цього необхідна художня штукатурка. Її ще називають - сграффито.
Для додання штучної краси інтер'єру служить ще один не менш цікавий вид штукатурки - венеціанська. В її складі присутній мармурова мука на основі акрилової в більшості випадків. Хоча може бути і вапнякова основа.
При виборі штукатурки керуватися необхідно дизайном інтер'єру. Багато що залежить від бажаного ефекту. Також варто враховувати цінові показники. Якісний матеріал не може стояти дуже дешево.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]