Застосування звукоізоляції Tecsound

Звукоізоляція TecsoundСьогодні на українському ринку можна знайти величезну кількість найрізноманітніших звукоізоляційних матеріалів. Але, на жаль, далеко не всі з них підходять для офісів і житлових приміщень. А все через те, що об'ємні матеріали збільшують товщину стін і стелі на 5-10 см.

Однак інноваційні технології не стоять на місці, і ми раді вам представити полімерні мембрани Tecsound. Продукція виробляється в Іспанії і відповідає всім світовим стандартам по екологічності, міцності і безопасності.Спектр застосування досить широкий - матеріал використовують для різного устаткування, в автомобілебудуванні, в будівництві.

Звукоізоляція Tecsound є воістину революційним рішенням і має ряд переваг:
• перешкоджає проникненню низькочастотних звуків;
• економить місце;
• використовується для підлоги, стін і стелі;
• має оптимальне співвідношення показників вартості і якості;
• характеризується високою В'язкопружні.

При розробці новинки за основу був узятий аргоніт, який є природним поліморф карбонату кальцію. Це надає мембрані міцності, еластичності і довговічності. Суміш не містить небезпечні для здоров'я бітум і каучук.
Звукоізоляція Tecsound
Специфіка використання

Шумоізоляція Tecsound може застосовуватися в офісах, будинках, дачах, квартирах, комерційних і промислових приміщеннях. Вона не «краде» площа. Наприклад, мембрана 70 має товщину не більше 4 міліметрів, а тому ідеальна в ролі підкладки під паркет, ламінат, лінолеум.
Даний матеріал володіє певною вагою, що дозволяє збільшити масу конструкції, якщо того потрібно. Щоб підвищити рівень звукоізоляції ще більше, досить укласти кілька шарів матеріалу.

Шумоізоляція Tecsound має коефіцієнт зниження звуку мембрани 28 Дцб. Матеріал дозволяє геть забути про галасливих сусідів, міську метушню і невгамовної автостраді.
Незаперечною перевагою речовини можна назвати її сполучуваність з іншими шумоїзоляционнимі матеріалами, такими як пробка, гіпсокартон, коксові волокна, мінеральна вата. Наносять матеріал практично на будь-яку поверхню: пластик, штукатурка, метал. До покриття висувають тільки одна вимога - щоб поверхня була рівною, гладкою і сухою.

Підкуповує і простота монтажу: досить відклеїти захисну плівку і притиснути шумоізоляцію до опори. Накладається матеріал внахлест з зазором в 5 см.
Звукоізоляція Tecsound в Києві реалізується через інтернет, а також в спеціальних точках продажу. Це відмінна можливість захистити своє житло від сторонніх звуків, при цьому, не втрачаючи власного простору.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]