Як зробити ремонт на балконі?

Ремонт на балконіПройшли часи, коли на балконі складували речі. Тепер це окрема кімната, хоч і невеликого розміру. Ремонт на балконі зовні схожий з ремонтом в квартирі, однак, має свої особливості. Відразу хочеться відзначити, що зовнішня обробка балкона (утеплення і скління) повинна виконуватися фахівцями. Особливо, якщо квартира знаходиться вище другого поверху.

Підстава балкона

Особливу увагу слід приділити основи балкона - від цього залежить довговічність ремонту і ваша безопасность.Незначітельние тріщини закладаються цементним розчином. Це робиться в кілька етапів: спочатку очищається сам балкон і щілини від сміття за допомогою віника і промислового пилососа.
Цементним стягуванням вирівнюється поверхня балконної плити. Щоб у стіни будинку не накопичувалася зайва волога - робимо ухил до зовнішнього краю балкона.

Тепла підлога


Якщо балкон буде виконувати функцію повноцінного кімнати, то тепла підлога обов'язковий. Він буває водяна і електрична. Водяна підлога облаштовується таким чином: на теплоізоляційний матеріал зигзагами викладається труба, яка потім підключається до гарячого водопостачання. Зверху все заливається бетонною стяжкою, а після висихання укладається термостійкий ламінат або керамічна плитка.

Водяна підлога - це практичний і досить бюджетний спосіб обігріти балкон. Але він складний в монтажі, вимагає дозволу від ДЕЗ і дорогий в закупівлі.
Електричний підлогу легко укладається, але його установка відіб'ється на щомісячних платежах за електрику.
Ремонт на балконі

Утеплення підлоги


Внутрішнє оздоблення балкона починається з утеплення. Відмінно для цього підходять плити екструдованого пінополістиролу. Вони легкі, що дуже важливо для балкона, а також досить щільні, не пропускають тепло.
На ідеально рівну стяжку наноситься клейовий склад, поверх укладаються плити. Для більшої надійності вони фіксуються пластиковими дюбелямі.Вся конструкція проклеюється монтажної сіткою і заливається самовирівнюється сумішшю. Завершальний етап - укладання плитки або ламінату.

Утеплення стін


Ремонт балкона неможливий без утеплення стін. Прекрасно себе зарекомендували пінополістирольні плити. Сьогодні модною є обробка балконів вагонкою. Вона екологічна, доступна, практична і долговечна.Весьма ефектно виглядає, коли внутрішня обробка балкона виконана з натурального каменю, фактурної штукатурки або декоративного цегли.

Ремонт на балконі - це комплексне завдання, яка включає скління, внутрішнє і зовнішнє утеплення, ремонт підстави, монтаж теплої підлоги.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]