Склошпалери. Особливості та застосування

Склошпалери. Особливості та застосуванняОстаннім часом все більше дизайнерів вдаються до використання в інтер'єрі стелообоев. Цей вид покриття дуже стильно виглядає і досить міцний.

Що таке склошпалери
 
Склошпалери - це специфічний тип стінового покриття, який виготовляється ткацьким способом і реалізується в рулонах. Проводять матеріал з натуральних складових - соди, піску, вапняку і глини.
Після поклейки склошпалери зазвичай покривають фарбами на водній основі або латексними. Сам по собі матеріал володіє величезною кількістю позитивних властивостей: він міцний, відмінно виглядає на всіх поверхнях, його можна забарвити практично в будь-який колір. Крім цього склошпалери:
 
· Екологічні. У виготовленні задіяні тільки натуральні компоненти, в готовий продукт не викликає алергію.
· Практичні. Багато господині оцінять той факт, що дане покриття легко миється звичайною водою або спецзасобами.
· Мають величезний вибір кольорів. За рахунок того, що склошпалери можна фарбувати латексними і акриловими фарбами на водній основі вибір колірного рішення практично необмежений.
· Універсальні. Якщо у випадку з паперовими шпалерами щоб змінити інтер'єр потрібно позбутися від старого покриття і поклеїти нове, то склошпалери легко перефарбовуються буквально за пару годин.
· Протипожежні. Склонитки шпалер покриті спеціальним вогнетривким покриттям, тому склошпалери можна клеїти навіть біля відкритих джерел тепла.
Даного матеріалу під силу впоратися з дрібними дефектами стін. Та й саме нанесення не викликає особливих складнощів. Якщо ви володієте навиком обклеювання звичайних шпалер, то поклейка стеклообоев дасться вам легко.
 
Як клеїти склошпалери
 
1. Будь-яка обробка стін починається з видалення старого покриття і підготовки поверхні.Склошпалери. Особливості та застосування2. Очищені стіни шпаклюються, стики і тріщини армуються малярської сіткою, далі шліфуються теркою і очищаються від пилу.
3. Наступний крок - грунтовка. Поверхня грунтується спеціальним складами або слабким розчином клею.
4. За допомогою гострого ножа наріжте полотна по висоті кімнати + 10 см. Це припуск для підгону малюнка.
5. Клей для стеклообоев нанесіть на стіну при цьому стежте, щоб площа покриття перевершувала ширину рулону на 10-20 см.
6. За допомогою схилу накресліть вертикальну лінію - це буде орієнтир для того, щоб ви змогли наклеїти шпалери рівно.
7. Приклейте щільно до стіни і розрівняйте його пластиковим шпателем. Краї шпалер очистіть губкою від клею. Коли полотно щільно зафіксовано на стіні - можна видалити припуски.
 
Поклейка стеклообоев мало чим відрізняється від поклейки звичайних шпалер, але все ж є деякі відмінності. Використовуйте тільки спеціальний клей - він має більшу клеїть здатністю і може утримати важкі рулони скловолокна. Шпалери в рулон згорнуті лицьовою стороною всередину, а на виворітній стороні є сіра смуга.
 
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]