Як поклеїти шпалери самостійно

поклеим обоиСьогодні з'явилася величезна кількість найрізноманітніших облицювальних матеріалів для стін, але при цьому шпалер і понині приділяється чимала увага. Дані вироби щороку стають досконалішими, поліпшується технологія їх виробництва, до звичної папері додаються різні матеріали. Сьогодні кожен споживач зможе знайти серед них саме той вид, який більше за інших підійде для його житла.

Змінюються і стандартні розміри даного обробного матеріалу, поклейка шпалер тепер проходить швидше, оскільки з'явилися рулони з шириною більше метра і довжиною в 15 - 25 метрів. Стає, очевидно, що для багатьох споживачів вибір шпалер тепер став складніше.


Як не заплутатися у всьому цьому різноманітті? Спиратися лише на зовнішній вигляд не варто, необхідно так само знати властивості тих чи інших шпалер. Відносно колірної гами керуватися потрібно простим правилом: вікна приміщення виходять на північну сторону - підійдуть теплі тони, на південну - холодні.

Щоб обклеювання шпалер під час ремонту квартири під ключ пройшла успішно, необхідно підготувати поверхню стіни, на яку вони будуть наклеєні. Необхідно максимально очистити старі шпалери. Якщо це важко, то можна намочити їх, і залишити на деякий час. Якщо і ця процедура не допомагає, то можна пропрасувати праскою намочену ганчірку прямо на стіні. Як правило, такого старе покриття не витримує.

Після цього починається етап закладення швів, нерівностей, тріщин та ін. Поверхня необхідно зашпаклювати, заґрунтувати, видалити побілку. Переходити до процедури клеєння шпалер необхідно тільки після повного висихання шару грунтовки.Обклеювання шпалерами виконується за допомогою спеціальних клеїв. Вони повинні не тількипрочнооклейка обоев утримувати смуги на стіні, але і уберігати їх від цвілі, а також відштовхувати вологу, при цьому не залишати плям. Вибираючи клейову основу, не варто економити на її якості, віддаючи перевагу низькою ціною. Необхідно ознайомитися з інструкцією, оскільки не кожен вид клею підходить до всіх типів шпалер.

Стіни доведеться ще раз заґрунтувати, але на цей раз - клейовий основою. Це необхідно зробити безпосередньо перед початком обклеювання. Як правило, наносять клей на задню сторону попередньо відрізаних по довжині смуг, але є і виключення. Про спосіб нанесення клею зазначено в інформації, поданій до кожного рулону шпалер.

Ні в якому разі в процесі обклеювання не залишайте вікна відкритими, поки все не висохне, відкривати їх не можна, щоб уникнути появи дефектів. Протяг і різкі перепади температури можуть покоробити свежепоклеенние шпалери. При цьому матеріал може відклеїтися від стін, покритися пухирями і т.д.

Якщо обклеювання шпалер виробляється під фарбування, то малярні роботи слід проводити тільки після повного висихання шару, що клеїть і шпалер.обоиЯкщо на шпалерах передбачений малюнок, то його потрібно ретельно підганяти один до одного в місцях з'єднання смуг. Роботи варто починати від вікон, тоді шов (стик) смуг практично не буде помітний.

Нарізати шпалери необхідно з деяким запасом по довжині (5 - 7 см). Багато що залежить від типу (виду) шпалер і малюнка на них. При дрібному малюнку припуск може бути менше, а при великому - трохи більше. Це полегшить суміщення країв.

Дотримання інструкції для клеєння шпалер, причому, стосовно як до шпалер, так і до клею, гарантує якісну обклеювання стін. Після нанесення клею, варто трохи почекати, і переконавшись, що клей нанесений рівномірно, приступати до нанесення відрізка на стіну. Після часткового приклеювання (вирівнювання), акуратно розгладжуйте полотно від центру до країв гумовим валиком або жорсткою щіткою. Прийнятий у побуті «інструмент» - ганчірка, для цього не годиться.

Скориставшись цими нехитрими правилами, ви легко зможете самостійно провести косметичний ремонт у своєму власному домі. Принаймні, шпалери - точно зможете поклеїти.

Ви все ще не впевнені у своїх силах? Тоді найміть фахівців, для яких поклейка шпалер в Києві - звична справа. Професіонали впораються з поставленим завданням швидко, а вам залишиться тільки насолоджуватися преобразившимся вашим житлом.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]