Конструкції з гіпсокартону - сучасні рішення для якісного ремонту!

Конструкции из гипсокартонаНа сьогоднішній день конструкції з гіпсокартону широко використовуються в ході проведення ремонтних робіт. Вони надають можливість реалізувати на практиці найсміливіші дизайнерські фантазії у сфері оформлення інтер'єру, створити арки, перегородки, колони та інші елементи своїми руками. У той же час проведення роботи з гіпсокартоном не вимагає значних витрат праці. Створювані поверхні володіють гладкістю, що дає можливість відразу ж приступати до обклеювання їх шпалерами або фарбування.

Конструкції з гіпсокартону отримали застосування в ході проведення обробки різних приміщень. Для кімнат і прихожих, як правило, застосовується звичайний ГКЛ, в той час як на кухні та у ванній краще віддати перевагу вологостійкий гіпсокартон. Грамотна робота з даним матеріалом забезпечує високу якість обробки квартир.

У ході роботи з гіпсокартоном варто пам'ятати, що цей матеріал відрізняється крихкістю. Для кріплення великих листів гіпсокартону потрібно двоє чи навіть троє людей. Навіть з невеликими за розміром листами краще не працювати поодинці. З тієї ж причини для різання ГКЛ необхідно застосовувати дуже гострий ніж щоб уникнути запобігання крошения і деформації країв.

Потрібно також брати до уваги товщину гіпсокартону, яка може варіюватися від 9,5 до 18 мм. При зведенні стін з гіпсокартону своїми руками варто віддати перевагу ГКЛ шириною 12 мм. Для стель оптимальним варіантом стануть легкі і тонкі листи товщиною 9,5 мм. Товстий гіпсокартон затребуваний в тих місцях, де можлива значне навантаження на стіну. В інших випадках його застосування не має особливого сенсу.

Все виды конструкций из гипсокартонаКонструкції з гіпсокартону сьогодні монтуються двома методами: на каркас і на клей. На клей - такий спосіб має досить вузькою сферою застосування. Як правило, сюди відноситься облицювання стін плитами в 1 шар з максимальною висотою в межах 3 метрів. Спосіб установки ГКЛ на каркас отримав більш широке поширення. Його суть полягає у використанні алюмінієвих профілів для кріплення. Вони дають можливість без проблем монтувати багаторівневі стелі і створювати різні ніші. Потрібно лише підготувати основу конструкції з профілів. Потім на таку основу можна здійснювати кріплення ГКЛ. Не виключено виникнення певних складнощів, адже проведення роботи з гіпсокартоном вимагає ретельності вимірювань кожного елемента. Потрібно також брати до уваги можливі нерівності стін і стелі.

Монтаж конструкцій з гіпсокартону по металевому каркасу ведеться з використанням різних видів профілю і ряду кріпильних елементів. Створення каркаса для пегородкі проводиться на базі направляючих профілів, закріплених на стелі або підлозі, а також стоєчних, що встановлюються у вертикальному положенні.

ГКЛ закріплюється до профілів каркаса за допомогою саморезов. Має важливе значення крок їх розташування, на якій впливають форма, маса і площа конструкції. Краще віддавати перевагу оцинкованих шурупам їх нержавійки щоб уникнути появи іржавих плям і патьоків надалі. Проведення роботи з гіпсокартоном не складає особливих труднощів за умови грамотного полбора інструменту і способу кріплення ГКЛ, а також належної точності здійснення вимірювань.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]