Зняття старих шпалер

Снятие старых обоевРемонт: ось вже, де належить попрацювати для того, щоб результат радував. І навіть тоді, коли сам ремонт працюєте не власноруч, а із залученням професіоналів, важливо розуміти, які технології сьогодні вважаються прийнятними. Зняття старих шпалер - один з важливих етапів, і від того, наскільки правильно це буде зроблено, залежить і подальша доля стін. Спосіб перший, народний і найпростіший, припускає суху технологію.
Шпалери знімаються за допомогою нехитрого інструменту, а якщо говорити звичайними людськими словами, всі вони віддираються від стін. Раніше такий метод був виправданий, адже під шпалери наклеювали кілька шарів газет. Але ті часи канули в Лету, сьогодні найтонший шар грунтовки успішно заміняє всі хитрощі, створюючи якісне покриття. Зняття старих шпалер можливо й іншим способом, мокрим: у такому випадку стіни рівномірно обприскуються з розпилювача.

В силу технології необхідно дати шпалерам постояти деякий час і намокнути, тільки потім можна їх знімати, зачищаючи деякі місця для більшої ймовірності гарного результату. Ця технологія пов'язана зі складнощами, перша з яких - висока вологість у приміщенні. Відомо, що намочити всі верстви - це значить і дихати «хімією», тому зняти шпалери потрібно якнайшвидше, бажано надіти при цьому захисну маску для того, щоб уберегти бронхи від попадання непотрібних частинок. Ще один сучасний спосіб - обробка старих шпалер парою. Тут потрібно застосування спеціального приладу - парогенератора. Для малих площ підійде і побутової, ну а великі площі ремонтують тільки професійними інструментами.

Зняття старих шпалер не завжди проходить гладко, адже часом те, що виявляється під ними, змушує міцно задуматися про подальший перебіг ремонтних робіт у квартирі. Найнеприємніше, що можна побачити - це цвіль. Обов'язкові заходи боротьби з таким явищем потрібно пройти від початку і до кінця, інакше та ж цвіль повернеться знову. Відомо, що навіть зафарбована або закрита шпалерами стіна з цвіллю обов'язково вплине на здоров'я. Особливо від таких проявів страждають діти і літні люди. Ремонт у квартирі, в будинку або ремонтні роботи в офісі - явище, яке можна пережити з найменшими втратами.

Найголовніше - правильна організація всіх процесів, їх грамотна черговість і обов'язкове дотримання технологій. Коли не дотримуються елементарні часові рамки "мокрих" процесів результат ремонту попросту розчаровує. І тут можна скільки завгодно кивати на непрофесіоналізм робітників, але адже найчастіше саме господарі, не знайомі з правилами, кваплять, хочуть зробити швидко, дешево і сердито.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]