Декоративне оздоблення

Декоративная отделка помещенийПоняття декоративного оздоблення приміщень увазі цілий комплекс робіт із застосуванням найрізноманітніших будівельних матеріалів, представлених на сучасному ринку. Така обробка може проводитися в кілька етапів. В результаті виходять найоригінальніші декори стін і стелі. При цьому дуже важливо правильно підібрати матеріали для обробки, вибрати їх колір і фактуру - саме в цьому випадку ви зможете домогтися бажаного результату, відчуття комфорту і затишку

Крім того, грамотний підхід до декорування може вирішити і функціональне завдання - зонування внутрішнього простору, а також візуальне збільшення об'єму приміщення, якщо це необхідно. Саме тому значення декоративного оздоблення поряд з іншими етапами ремонту квартири або офісу переоцінити досить складно.

Вибираючи оздоблювальні матеріали, рекомендується слідувати основним правилам: збільшити простір допоможе однотонний або невеликий малюнок, а також світлі тони оздоблення; висоту стелі можна збільшити, використовуючи світлі покриття для стелі і вертикальні смуги для стін; навпаки, зробити стелю візуально нижче можна за допомогою темної обробки і стельового бордюру.

Не забувайте, що, купуючи оздоблювальні матеріали, потрібно враховувати не тільки їх декоративні можливості: важливо, щоб вони відповідали функціональним вимогам приміщення, а також технічним та санітарно-гігієнічним нормам.

До найбільш популярних видів декоративного оздоблення приміщень відносяться шпалери. Сьогодні можна вибрати звичайні паперові шпалери, флізелінові, вінілові, тканинні, коркові, металізовані, і навіть склошпалери, рідкі, під фарбування та інші. Здавна відомий ще один спосіб обробки стін тканиною або текстилем, який дає можливість реалізовувати неординарні декораторські рішення.

Широке поле для фантазії відкривається і при роботі з декоративною штукатуркою, використання якої дозволяє втілити в життя найрізноманітніші ідеї. Ви можете створити поверхні з фактурами «під старовину», «венеціанська» штукатурка, «флок», та інші. Крім того, уміле використання декоративної штукатурки дозволяє створити імітацію натурального матеріалу, наприклад, мармуру, дерева, тканини, каменю.

Отримати оригінальну декоративну обробку можна і за допомогою фарб. Також для декору стін віталень, прихожих сьогодні часто використовується натуральний камінь. Найпоширенішим матеріалом для обробки ванних кімнат, туалетів і кухонь є керамічна плитка, асортимент якої сьогодні просто величезний. При виборі плитки головне - правильно розрахувати розміри кімнати, врахувати планування і освітлення приміщення.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]