Як поклеїти фотошпалери?

фотообоиФотошпалери - це швидкий і простий спосіб ефектно перетворити кімнату. Фотошпалери в інтер'єрі в одну мить можуть перенести вас на морське узбережжя або до підніжжя Ейфелевої вежі. При певному досвіді поклейки звичайних шпалер, поклейка фотошпалер не складе труднощів.

 Поклейка фотошпалер: покрокова інструкція

  1. Обрізка. На полотнищах фотообоев ображати за допомогою гострого ножа і лінійки білі поля.
  2. Розмітка стіни. На місце, де будуть передбачувані фотошпалери, наносимо необхідну розмітку.
  3. Підготовка підлоги. Щоб не забруднити підлогу і фотошпалери розстеляємо поліетиленову плівку або газети. Поверх викладаємо фотошпалери лицьовою стороною вниз.
  4. Нанесення клею. Спочатку проклеюємо стіни, а потім наносимо шар клею на фотошпалери і залишаємо їх на 5-10 хвилин, щоб просочилася папір. Залишати на більший час не рекомендується, так як папір може просто розповзтися.
  5. Поклейка першого полотна. Приклейте перше полотно, орієнтуючись на встановлені раніше мітки. Слідкуйте за тим, щоб під полотном не накопичувався повітря - надлишки відразу ж намагайтеся вивести від центру до країв. Робіть це за допомогою спеціальних гумових роликів, але ні в якому разі не тканиною.
  6. Поклейка подальших полотен. Усі наступні полотна слід клеїти зліва на право. Згідно з малюнком приклейте внахлест другий шматок і всі наступні полотнища.
  7. Обробка стиків. За допомогою лінійки гострим ножем пройдіться по стику і видаліть зайвий матеріал. Місце стику проклейте тоненьким пензликом і з'єднайте малюнок.
  8. Завершальний етап. Нанесіть на готове полотно спеціальний захист від вологи та інших сонячних променів. Дайте фотошпалерами просохнути, не допускаючи протягів. Якщо поклейка фотошпалер проведена правильно, то відтворена вами картина дизайну інтер'єру буде ще довго радувати домочадців.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]