Ремонт стелі в квартирі

ремонт потолка в квартиреРемонт стелі в квартирі починається з вибору способу обробки. Сучасні дизайнери пропонують масу варіантів обробки стелі - від простих і дешевих до елітних.


Побілка

Це найдешевший і простий спосіб роздобути рівний і білу стелю. Спочатку площину вирівнюється шпаклівкою, шліфується до додання ідеально рівній поверхні і зверху наноситься побілка. Зробити таку стелю під силу кожному, а щоб освіжити вигляд досить його побілити. Але разом з тим це застарілий метод: він не підходить для занадто нерівних поверхонь і має обмеження у створенні дизайну квартири.

 

поклейка шпалерПоклейка шпалер

Процес створення такої стелі аналогічний звичайній поклейки стін шпалерами. Це досить простий і бюджетний варіант. Він відкриває великі можливості для втілення самих креативних ідей, адже можна комбінувати полотна різних фактур і кольорів.

Забарвлення

Така стеля вимагає ідеально рівній поверхні, але в той же час дозволяє фарбувати площа в усі кольори веселки. Як різновид цього варіанту можна назвати розпис водоемульсійними фарбами. Ефектно виглядає зображення блакитного неба, особливо в дитячих кімнатах.

Клейовий підвісна стеля

Невеликі квадратні або прямокутні панелі з пінополістиролу приклеюються до поверхні стелі за допомогою клею. Дані блоки можуть мати різні кольори і малюнки. Найпопулярніші - імітація мармуру, дерева або ліпнини.

 

поклейка шпалерГіпсокартон

Сьогодні найчастіше ремонт в квартирі стелі проводиться за рахунок обробки гіпсокартоном. Спочатку розлучається структура, а потім до неї монтуються листи гіпсокартону. Це відносно швидкий і нескладний спосіб. Він дозволяє вирівняти навіть самий кривої стелю (перепади рівнів старої стелі можуть доходити до 10 см).

З гіпсокартону можна створювати справжні шедеври - багаторівневі структури, ніші, подіуми, арки, хвилі, вигини. Серед недоліків можна відзначити схильність гіпсокартону вологи і необхідність декоративного оздоблення.

Натяжна стеля

Суть методу проста: надміцна ПВХ-плівка нагрівається тепловою гарматою і кріпиться до стелі на алюмінієвий або пластиковий багет. Дизайн перевершує найсміливіші очікування: матова і глянсова поверхня, стилізація під мармур, шкіру, метал, дерево, однотонне полотно або ефектний малюнок.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]