Способи монтажу гіпсокартону

монтаж гипсокартонаПоява гіпсокартону дозволило значно розширити можливості декоративного оформлення приміщення. Сам гіпсокартон являє собою сендвіч з картонних листів і гіпсового наповнювача. Завдяки цьому він екологічний, легкий і вогнестійкий.
З гіпсокартону сьогодні:

  • Монтуються стелі;
  • Облицьовуються стіни;
  • Зводяться перегородки;
  • Створюються арки, ніші і колони.

Кріпиться гіпсокартон з допомогою клею або за допомогою металевих конструкцій.

Монтаж гіпсокартону на металевих конструкціях

способы монтажа гипсокартонаЦей спосіб передбачає створення каркасу з металевих профілів. Така конструкція кріпиться на стіни, підлогу і стелю. До бетонних перекриттях профіль прівінчівается дюбелями-цвяхами.

Після спорудження основи всередину закладається звукоізоляційний матеріал. Найчастіше це мінеральна вата. Вона ж додатково і утеплює приміщення. Якщо є необхідність, то сюди ж закладаються комунікації. І за допомогою саморізів все це зашивається гипсокартоновиє листами.

Також робиться і монтаж гіпсокартонових стелі: По периметру до стіни прівінчівается металевий профіль UD. Він так називається за рахунок U-подібного перетину. До них кріпляться подовжні і поперечні стійки з CD профілю (металева структура має С-образний перетин). Місця стиків листів проклеюються спеціальною стрічкою - вона відмінно маскує западини і запобігає розтріскування.

Монтаж гіпсокартону на клей

Тут виділяють 2 способи: поклейка гіпсокартону прямо на стіну і на маяки. Перший спосіб підходить, якщо стіни відносно рівні - максимальний перепад рівня повинен становити не більше 3 см. На стіну наносять невеликі «ляпухи» на відстані 15-20 см один від одного. Далі прикладається лист гіпсокартону і великим рівнем вирівнюється стіна.

Якщо перепад стіни досягає більше 3-х см, то в цілях економії клею виставляють маяки і вже на них клеять листи. Для монтажу гіпсокартону вам знадобляться такі інструменти: перфоратор, ножиці по металу, лазерний рівень, шуруповерт, водяний рівень, ножівки, кутник та ін ..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]