6 видів декоративного оздоблення

6 видів декоративного оздобленняРемонт в будинку - це відмінний привід проявити свою фантазію і перетворити ваш будинок в справжню перлину і предмет заздрості всіх ваших знайомих. А допоможе вам у цьому декоративне оздоблення.

Декоративна штукатурка

Цей матеріал використовували ще майстри Франції, Італії та Греції. Популярний він і в наші дні. Виділяють 3 види штукатурки - фактурна, гладка декоративна та фасадна штукатурка.

Фактурна декоративна штукатурка має такі малюнки, як Грессе, марсельський віск, Хава, папірус. До гладким відносяться стукко, Лув, отточенто і венеціанську штукатурку.

Декоративна штукатурка довговічна, дозволяє створювати різну фактуру поверхні, міцна і стійка до механічного пошкодження. А асортимент імітованих текстур просто безмежний: витиснена шкіра, натуральний камінь, тканину, старовинний пергамент та ін ..

Ліплення

Ефектні барельєфи на стінах просто зачаровують. Талановитий майстер може зобразити і давньогрецькі руїни, і середземноморський пейзаж, і тварин, і птахів. Барельєфи бувають кольорові і монохромні. Використовують ліпнину в спальні, вітальні, передпокої. Найчастіше ліплення виконується безпосередньо на стіні, але можлива і дистанційна робота. У такому випадку виготовляється об'ємне панно, яке і кріпиться в задуманому місці.

декоративная отделка

Фреска

Фреска - це картина, намальована прямо на стіні. Традиційно, фреска малювалася вручну, але сьогодні можна купити полотно на самоклеющейся основі. Особливо розкішно виглядають фрески, нанесені на всю стіну. Вони створюють перспективу, роблять кімнату візуально більше і цікавіше.

Оздоблення гнучким каменем

Це новинка серед будматеріалів. Гнучкий камінь являє собою тонкий зріз натурального каменю, який посаджений на гнучке підставу. Даний оздоблювальний матеріал виробляється у вигляді плиток або стрічок. Завдяки маленькій товщині гнучкий камінь клеїться як декоративна плитка або шпалери.

Натуральний камінь

Вельми популярною останнім часом стає декоративне оздоблення квартир натуральним каменем. Їм облицьовують кути кімнат, барні стійки, простір навколо ніш, дверні отвори, камін. Приміщення з такою обробкою потребує додаткового висвітлення, інакше воно буде виглядати похмуро. Важливо дотримуватися «дозування» каменю - в маленьких кімнатах його повинно бути небагато, а в просторих - можна облицювати цим матеріалом досить велику площу.

Художній розпис

В даний час такий вид обробки користується величезною полярністю. Професійні художники з легкістю втілюють у життя будь-який сюжет. У дитячих кімнатах на стінах зображують персонажів мультфільмів і казкові міста. Художній розпис дозволяє створювати зорові ілюзії і візуально розширювати простір.

Декоративне оздоблення багата і різноманітна і охопити всі її методи в одній статті не представляється можливим. Але застосувавши на практиці навіть ці кілька представлених варіантів, ви ефектно перетворіть Ваше житло.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]