Лідер оздоблювального матеріалу - керамічна плитка

 Укладка плитки

З різноманіття оздоблювальних матеріалів керамічна плитка одна з найбільш затребуваних. Її використовують для облицювання фасаду будівлі і для обробки внутрішніх приміщень. Керамічна плитка ідеально підходить для стін кухні і санвузла. Її ж укладають на підлогу в цих приміщення. Популярність керамічної плитки пояснюється довговічністю, естетикою і простотою догляду. Виробники керамічної плитки, яких останнім часом стало набагато більше, не тільки дотримуються такі властивості, але і радують різноманіттям цього оздоблювального матеріалу. І тим самим ускладнюють вибір вироби. Але орієнтири є, їх просто слід знати.

Зміт:
1.Критерії вибору керамічної плитки.
2.Укладання керамічної плитки.
3.Фото керамічної плитки.
4.Професійне укладання плитки від «МЕТЕР».

 

Які критерії вибору керамічної плитки

Перший і основний критерій - де саме буде проводитися укладка плитки. При всій міцності, що забезпечує тривалий термін експлуатації, важливі кліматичні умови, особливо тоді, коли плиткою буде облицьований будівлю, зовні. Не можна, щоб воно втратило свій привабливий фасад при першій же холодної зими: плитка повинна бути морозостійкою, бажано з керамограніта.

Потім враховують такі критерії:

Керамическая плитка• місце, куди буде укладатися керамічна плитка;
• колір, фактура, наявність візерунка або малюнка;
• шорсткість поверхні або глянець.
• товщина керамічної плитки.
• розмір керамічної плитки.

 

Маркування керамічної плитки допомагає визначити її майбутню «прописку». Маркування завдає виробник, використовуючи піктограму на упаковці. Дивлячись на неї, можна зрозуміти, де найкраще місце для укладання керамічної плитки: в кухні, ванній, передпокої і т.д. На стіну чи підходить така плитка або ж на підлогу. По маркуванню визначається і залежність керамічної плитки від зносу, її стійкість, що протистоїть дії хімічних речовин.
Малюнок, колір і фактура - ще один параметр при виборі плитки.

Якщо з кольором все зрозуміло, то треба бути готовим до таких новинок, як керамічна плитка під дерево. Вона ніби паркетна, насправді ж це якісна імітація. Так само як і плитка під камінь. Сучасні технології дозволяють виробляти таку плитку, яка, нагадуючи мармур і буде імітувати натуральний камінь, а також залишатися «мармурової» дуже довго.

Важливо при виборі не помилитися з розміром. Ні з загальною кількістю закуповуваної плитки, коли має сенс купити відсотків на 10 більше, ніж площа, на якій буде покладена керамічна плитка, ні з розміром кожної плитки. Оптимальний варіант: для підлоги підійде плитка не великого розміру типу 300х300 або 400х400. На стіні ж можна використовувати плитку як прямокутну, так і квадратних розмірів.

 

Укладання керамічної плитки

укладка плитки

Цей процес, на перший погляд, може здатися нескладним. Але є ряд підводних каменів, які якщо не зашкодять саму плитку, то естетики НЕ додадуть. І тоді - прощай, пристойна сума, викладена за керамічну плитку і її доставку.

Що собою являє укладання плитки на підлогу? Перш за все, ретельна підготовка: підлога повинна пройти підготовку у вигляді очищення поверхні, грунтовки і бути максимально рівним. Для цього необхідно нанесення самовирівнюються шару, а іноді і стяжки по маяках. Це чорнова, але обов'язкова процедура. Коли підлогу просох, можна починати укладання. Вона різна: пряма і діагональна. Другий спосіб складніший першого. Той, хто вирішив самостійно працювати, повинен це розуміти.

Йому краще піти першим шляхом. Для початку площа статі розділити на чотири частини. Для цього будуть потрібні лазерний рівень і рулетка. Або ж простим способом, розмістити шнур перпендикулярно один до одного: від середини кожної стіни через центр площі. І починати укладання саме з центру, не допускаючи кривизни плитки щодо шнурів.
Діагональний спосіб зажадає додаткових шнурів, які теж повинні проходити через центр, поєднуючи протилежні кути. Починати укладання, доведеться все з того ж центру. Складність діагональної укладання полягає в тому, що часу піде дуже багато, а результат не гарантований: один невірний рух, і загальний вигляд нанівець. Все-таки краще відмовитися від самостійної укладання і звернеться до майстрів плиточника від компанії «МЕТЕР»

Багато, навіть майстри, вважають, що укладання плитки на стіни процес більш складний, ніж на підлогу. По-перше, на стіні найменший недолік зводиться до степеня. Особливо, якщо це відкрита стінка неспрятанная за меблями. По-друге, спосіб укладання набагато складніше, тому що вимагає стартових планок з яких починається укладання плитки на стіну. Принцип укладання аналогічний тому, який використаний на підлозі. А найскладніше в облицюванні стіни - рівний перший ряд. Якщо він викладений правильно, далі укладання зможе так само правильно орієнтуватися на нього. Також необхідно правильно підібрати хрестики і клини для укладання плитки. Шов при укладанні плитки дуже важливий, їм можна приховати дефекти плитки використовую великий шов 3 або 4 мм.
Для тих, хто вирішив роботу з укладання кахлю осилити самостійно, треба вивчити практичні поради та рекомендації. І то не факт, що перемога буде за ним. Сама підготовка і стіни, і кахлю, а також спеціального клею для плитки, повинно здійснюватися за інструкціями і технологіям якими навчитися через інтернет не так і легко.

 

Фото керамічної плитки.

Керамическая плитка

Розумніше - до майстрів компанії «Метер»

 

Для жителів столиці немає проблеми в питанні: як знайти плиточника в Києві? На нашому сайті ремонтно-будівельної компанії «МЕТЕР» можна узгодити терміни, уточнити вартість і чекати плиточника. Що це дасть? Якість і ще раз якість. Темп роботи, з яким жоден дилетант не впорається. Гарантований експлуатаційний термін. І без проблем: чому ж вирівняти цю стіну в кухні, або яка така гідроізоляція підійде в ванну. Чи не зменшуючи потенційні можливості господаря квартири, який вирішив заради економії по максимум все зробити своїми руками, варто нагадати: скупий справді платить двічі. Укладання керамічної плитки не кращий пробний зразок, на якому можна вчитися. Тому без професіонала, без кваліфікованого плиточника з «Метер» краще не робити облицювання.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]