5 помилок при установці міжкімнатних дверей

5 помилок при установці міжкімнатних дверейБез монтажу міжкімнатних дверей не обходиться жоден ремонт. Дана операція має свої нюанси і вимагає певних навичок. Як уникнути помилок при установці дверей ми і розберемо в нашій статті.
Помилка №1. Некоректний монтаж пазів для петель

Петелькові пази вирізані неакуратно, поверхня поза паза пошкоджена, а сама глибина і розмір паза не відповідає петель. Причиною найчастіше стає невідповідний інструмент і прорахунки при розмітці.
Щоб не зіткнутися з цією проблемою ми рекомендуємо Вам ручним фрезером. Він дозволяє дуже точно і швидко вирізати пази для замків та петель, при цьому чітко дотримуватися заданої глибини і розміру. Також слід пам'ятати, що установка міжкімнатних дверей починається зі зняття мірок і твори розміток.

Помилка №2. Видно кріплення дверного короба

Як правило, короб двері в отворі закріплюється шурупами. Однак недосвідчені майстри місця кріплення роблять над петлями і капелюшки шурупів сильно кидаються в очі.
Для додання більш естетичного вигляду кріплення рекомендується розмістити під дверними петлями.

Помилка №3. Неакуратна врізка язичкової засувки5 помилок при установці міжкімнатних дверей

Будь-які похибки при врізки мовної засувки чреваті некоректною роботою механізму, пошкодженням поверхні дверей. Надалі двері можуть деформуватися, а засувка розхитатися.
Установка міжкімнатних дверей пройде легше, якщо вирізи для засувки буду зроблені спецінструменту. Крім цього майстер повинен постійно контролювати глибину і розмір вибірки.

Помилка №4. Неправильний монтаж двері в отвір

Надзвичайно важливо, щоб двері встала строго вертикально, інакше згодом вона стане довільно закриватися або відкриватися. Виставляється полотно, використовуючи схил спільно з будівельним рівнем. Далі в коробку двері вставляються клини, і проводиться фіксація петельного краю. Якщо двері добре відкривається, відповідає вертикальному рівню і щільно прилягає до всієї поверхні, то монтажною піною можна заповнювати отвір.
Завчасно встановлюють розпірки для запобігання деформації коробки. Застиглу піну видаляють гострим ножем. Лиштва зарізав під кутом 45 ° і кріплять по краю дверної коробки.

Помилка №5. Промахи при закріпленні полотна двері

Неправильна навішування дверей може статті причиною напруги, перекосів, поломки замкових механізмів і петель двері. Все це з часом призведе до руйнування монтажної піни і навіть випадання двері. Тому важливо провести дану операцію дотримуючись усіх нюансів.
Петлі підбираються залежно від маси дверного полотна - чим воно важче, тим міцніші знадобляться петлі. Іноді доводиться кріпити двері не на 2 петлі, а на 3 або навіть 4.
Установка міжкімнатних дверей - справа клопітка і складна. Ручатися за якість виконаної роботи може лише майстер з великим досвідом і наявністю необхідного інструментарію.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]