Правильне перепланування однокімнатної квартири для сім'ї з дитиною

Правильне переплануванняЯкщо сім'я проживає в великою однокімнатній квартирі і є можливість розділити життєвий простір, тоді виникає питання про проведення перепланування. Тобто про поділ однокімнатної квартири на двокімнатну. Особливо якщо в родині поповнення.

Тільки перепланування однокімнатної квартири є досить відповідальним кроком і без допомоги кваліфікованих фахівців тут не обійтися. До того ж будь-який переобладнання житлового приміщення вимагає дозволу відповідних органів. Цим фактом не варто нехтувати. У плануванні поділу однокімнатної квартири на двокімнатну потрібно пам'ятати про те, що кожна з кімнат, (особливо якщо в одному з приміщень будуть жити діти), повинна висвітлюватися денним світлом і добре провітрюватися. Дуже добре якщо у великій кімнаті, яка піддається переплануванню, є хоча б два вікна. Дитяча кімната повинна бути теплою, затишною і краще, якщо в ході монтажних робіт використовуються звукоізоляційні матеріали.

В основному перепланування однієї кімнати в дві окремі полягає в монтажі додаткової стіни - перегородки. Кращим матеріалом для цієї мети є гіпсокартонна плита. Вона досить легка у вазі, легко піддається будь-якого виду обробки, просто монтується, безпечна для здоров'я. Установка гіпсокартонної конструкції буде відмінним варіантом для вирішення цієї проблеми. До того ж подібну конструкцію можна утеплити за допомогою відповідних матеріалів, або створити хорошу звукоізоляцію.
Правильне перепланування
Що робити, якщо необхідна перепланування для сім'ї з дитиною кімнати в якій тільки одне велике вікно? В даному випадку також можна знайти вихід. Фахівці з ремонту радять встановити розсувну перегородку. Ця розсувні конструкція типу шафи-купе має скла, через які буде потрапляти денне світло з іншої кімнати. Скло можуть бути непрозорими. Чи не ідеальний варіант, але таким способом ви зможете розділити одне приміщення на дві окремі незалежні зони. Вище представлена ​​перепланування не вимагає ніякого узгодження з комунальними службами. Але її недолік в тому, що в цьому випадку здійснити звукоізоляцію не вийде.

Якщо в однокімнатній квартирі присутня широка лоджія, то проблема з обладнанням окремої кімнати вирішується сама собою. Тільки в даному випадку доведеться гарненько попрацювати над утепленням подібного приміщення. Оскільки встановлювати радіаторні батареї на балконному приміщенні забороняється, слід використовувати різні сучасні утеплювальні матеріали високої продуктивності, а також склопакети. Резонним буде використання конвекторів електричного типу плоскої форми, які швидко обігріють вашу нову кімнату. У вище наведеному випадку є унікальна можливість розширити житловий простір не вдаючись до радикальних методів перепланування.
Якщо правильно підійти до вирішення питання можна завжди знайти більш прийнятні варіанти і розгорнути ситуацію в свою користь. Потрібно лише трохи фантазії і залучення до справи кваліфікованих фахівців.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]