Вдале перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну

Вдале переплануванняБільшість людей, які проживають в однокімнатних квартирах мріють розмежувати, або розширити життєвий простір для більш комфортного проведення часу. Тут необхідна перепланування. Тільки далеко не всі знають, як грамотно це зробити.

Звичайно бажано звернутися до фахівців даної спрямованості, які підберуть оптимальний варіант дизайну саме для Вашого приміщення. Але корисно і самому знати ази, необхідні для повного уявлення про те, які варіанти перепланування можуть бути. У даній статті будуть представлені найпоширеніші модифікації.
Найпопулярнішим є поділ життєвого простору на: спальня - вітальня, вітальня - дитяча, спальня - кабінет і кухня - їдальня. Єдиний нюанс, який необхідно враховувати не можна зносити і зачіпати несучі стіни кімнати, решта все на розсуд власника квартири. У будь-якому випадку розглядаючи можливі варіанти перепланування будь-якого приміщення потрібно прислухатися до думки досвідчених фахівців.

Одним з найбільш найбільш популярних варіантів поділу приміщення на житлові зони є поділ за допомогою гіпсокартонних стін. Вони встановлюються поперек житлового приміщення і в подальшому в них легко зробити отвір для міжкімнатних дверей. В результаті виходять дві невеликі кімнати, розділені один від одного. Для монтажу гіпсокартону в кімнаті використовується металевий профіль так, як він є найбільш міцним, який і стане несучою конструкцією. До нього буде кріпитися гіпсокартон. За бажанням можна також прокласти між листами звукоізоляцію, щоб усунути зайвий шум. Звичайно, даний варіант досить простий в установці і у нього низька собівартість, але є і свої нюанси. У зв'язку з тим, що стіна йде паралельно в кімнаті виникає проблема в природному освітленні, тому необхідно буде продумати систему штучного освітлення. Хоча при бажанні можна зробити вікно і сонячне світло буде у всій кімнаті. Тільки необхідно подбати про склопакет для ізоляції.

Існують і інші приклади перепланування. Наступний варіант - це шафа-купе. На даний момент існує маса різних модифікацій шаф. Безліч фірм займаються їх виготовленням за індивідуальними замовленнями. Тому замовник може домовитися про те, що конкретно потрібно йому, використавши можливість користуватися шафою з усіх кімнат. Для цього потрібно замість задньої стінки встановити дверцята. Також в шафі можлива установка прохідний двері. Цей варіант цікавий тим, що шафа все одно необхідний. Дана перегородка відрізняється своєю багатофункціональністю. Ще можливо встановити ширму, яку можна зібрати при бажанні. Її легко виготовити з будь-якого матеріалу на розсуд замовника. Якщо є ідея, але немає бурхливої ​​фантазії, приклади перепланування завжди доступні в інтернеті.

Іноді використовується стелаж для поділу простору, цей варіант зустрічається найчастіше, якщо людина живе один і потрібно відокремити робочу зону. Також можливо візуально пограти з простором розділивши його за допомогою шпалер, з'єднавши кілька тонів. Виходячи з усього вищевикладеного, стає зрозуміло, що існує маса способів перепланування і все залежить від власника квартири, площі приміщення, його переваг і фінансових можливостей.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]