З чого почати ремонт кухні?

ремонт кухніЯкщо ви вирішили оновити вашу кухню, то першим ділом в голову приходить питання: з чого почати ремонт? Традиційний ремонт включає: проектування, розводку електрики, шпаклівку або монтаж стелі, оздоблення стін, заливка стяжки на підлогу, облицювання кухонного фартуха, монтаж системи вентиляції, водопроводу, каналізації, установка меблів.
Проект кухні


З чого почати ремонт кухні? Звичайно ж, з проекту. Не варто недооцінювати цей етап. Правильно продуманий ремонт зможе зберегти сотні тисяч гривень і мільйони нервових клітин.
Краще замовити проект у професіоналів, але раз ви вирішили зробити ремонт на кухні самі, то зробіть наступне. На аркуші паперу схематично намалюйте обриси вашої кухні із зазначенням місця розташування вікон, дверей, розеток, лампи, вимикачів, меблів.
Не забудьте про підвіконня, батареї, вентиляцію. Позначте, де будуть проходити труби, проводка. Заміряйте габарити мікрохвильовки, холодильника, телевізора, посудомийної машинки, стола, кухонного куточка.
Розводка електрики


Ремонт кухні передбачає заведення нової електропроводки. Підрахуйте навантаження від кожного побутового приладу, об'єднайте їх в групи і підведіть до кожної групи окрему проводку.
На необхідній висоті за допомогою дриля з насадкою «корона» вирізаються ніші для розеток і вимикачів. Як правило, потрібна окрема розетка для телевізора, холодильника, мікрохвильової печі, духовки, витяжки, електрочайника, посудомийної або пральної машини. Кілька вільних розеток монтується на робочій поверхні.
ремонт кухні
Стеля

Ремонт на кухні прослужить довше, якщо ви правильно підберете матеріали для стелі. Вибираючи матеріал для стелі, враховуйте, що він повинен бути не схильний до вологості і високій температурі, легко митися, що не вицвітати, не пропускати крізь себе чад, мати термін служби понад 10 років.

Категорично не підходять натяжні і пінопластові стелі. Найбільш бажаними є такі матеріали:
· Рейки або пластикова вагонка;
· Ламінат;
· Вагонка МДФ;
· Водостійкий гіпсокартон.
Дані матеріали доступні, надійні і добре себе зарекомендували.

Стіни та підлога


Для оздоблення стін найкраще віддати перевагу керамічній плитці, вініловим або корковим шпалер, які фарбуються водоемульсійною фарбою. Ремонт кухні повинен бути на століття, а тому обробляйте поверхні протигрибковими речовинами.

Спектр підлогових кухонних покриттів досить великий: це і плитка, і ламінат, і паркет, і пробкові підлоги, і вінілові.
Маючи детальний план, питання: «З чого почати ремонт кухні?» Вже не так лякає, а якщо доручити це все професіоналам, то проблема і зовсім втрачає свою актуальність.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]