Ремонт нових квартир

Ремонт нових квартир Для придбання квартири в новому будинку, бажано вибирати новобудови, де немає остаточної обробки. Такі чином, Ви заощадите час, зменшіть фінансові витрати, при цьому отримавши той результат, який забажаєте. Перед тим, як зробити покупку власного житла, ми Вам рекомендуємо ознайомитися з нашими пропозиціями та побажаннями. Ми сподіваємося, що наші консультації Вам знадобляться.

Складання плану ремонту

Перш за все, слід знати, що категорично не допускаються зміни несучих конструкцій і перенесення стін без узгодження і дозволу відповідних інстанцій.

Подібні узгодження відносяться і до робіт, які належать до переробок у вентиляції, в комунікаціях опалення та водопостачання.

Рівним чином це стосовно і в пристосуваннях примусового вентилювання, які будуть монтуватися у вентиляційних нішах. Можливо, вони стануть перепоною для правильного повітрообміну.

Для якісного ремонту квартири необхідно залучати фахівців з рекомендаціями, щоб надалі не відбулося неполадок через неякісну роботи. У разі останнього, відповідальними, звичайно ж, станете Ви.

Вкрай необхідно, серйозно поставитися до питання про електропроводку. Резерв перерізу проводів повинен бути розрахований не тільки на базисні джерела споживання, а й допускати можливе збільшення споживання електричної енергії.

Важливим дією буде і підбір вікон. З недавнього часу йде демонтаж дерев'яних вікон, з подальшою установкою склопакетів. Сучасні технології беруть до уваги недостатню вентиляцію пластикових склопакетів.

Наприклад, шведські, норвезькі а також фінські вікна спроектовані так, що в їх конструкціях присутні допоміжні вентиляційні отвори.

Французькі конструктори, наприклад, винайшли специфічну мембрану, оценивающую вологість приміщення, і при необхідності відкриває вентиляційні отвори.

Оздоблювальними матеріалами називають ті матеріали, за допомогою яких буде проводитися внутрішня обробка. При закупівлі будматеріалів спочатку потрібно звернути увагу на сертифікат якості; не забувайте також, про уважну особистої перевірці.

Під час придбання дверей, особливо при покупці на ринку, переконайтеся в правильності їх зберігання. В іншому випадку, двері в подальшому можуть піддатися деформації.

Коли будете вибирати фарби, бажано узгоджувати з колірною гамою інтер'єру. Колір і тон фарби повинні гармоніювати з Вашими елементами обробки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]