Ремонт однокімнатної квартири

ремонт однокомнатной квартирыОднокімнатна квартира - найпопулярніше житло. Це більшою мірою пояснюється ціновою доступністю в порівнянні з 2-х і 3-х кімнатними квартирами.


В силу невеликого простору на таке житло покладається завдання поєднати в собі різні зони. Хороша однокімнатна квартира повинна бути багатофункціональною. Тому ремонт квартири має свої особливості.Створення зон

На етапі проектування необхідно продумати дизайн квартири так, щоб в одній кімнаті одночасно перебувала і вітальня, і спальня, і їдальня, і кабінет. Це досить складно і тут на допомогу проходить меблі-трансформер, вбудована техніка, шафи і двері купе та ін .. Перед дизайнером стоїть складне завдання - створити приміщення, де можна буде дивитися телевізор, спати, працювати за комп'ютером, читати, зустрічати гостей і відпочивати .

Зонування може виконуватися за допомогою створення перегородок, арок, штор, розміщення акваріума. В однокімнатній квартирі кожний сантиметр на рахунку. Для економії простору в передпокої можна розмістити шафу-купе з одягом. Візуально розширити кімнату допоможуть дзеркальні двері шафи.

Колірна гамма

Кольори впливають на сприйняття навколишніх предметів. Візуально збільшити простір квартири можна за допомогою світлих відтінків. Переважно використовувати в інтер'єрі невеликої однокімнатної квартири кремовий, світло-зелений і пісочний колір. Штори слід вибирати одного кольору зі стінами - вони, таким чином, як би розчиняться, і не будуть перевантажувати приміщення зайвими деталями.

Розстановка меблів

Ремонт однокімнатної квартири буде ефективніше, якщо правильно підібрати меблі. А вона повинна бути світлою і мобільною. Хорошим прикладом економії місця є ліжко, вбудована в шафу, складні стільці і стіл, диван з додатковими відділеннями для білизни.

Освітлення

Пам'ятайте: добре освітлена кімната візуально здається ширше. Тому в квартирі потрібно використовувати якомога більше видів освітлення: люстри, бра, лампи, точкову підсвітку.

В цілому ж особливість ремонту однокімнатної квартири зводиться до зонування приміщення, створенню різних видів освітлення, вибору світлих відтінків і компактною меблів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]