Специфіка ремонту квартири в новобудові

ремонт квартир в новостройкеКвартири в новобудові привабливі з багатьох причин: це нові приміщення, ліфт, під'їзд, труби дому та пристойні сусіди. Але разом з тим постає необхідність робити капітальний ремонт квартири в новобудові. З чого починати такий ремонт?

Ремонт квартири в новобудові можна умовно розділити на наступні основні етапи:

1. Знос стін і зведення перегородок

Це допоможе зонувати простір і зробити квартиру зручною для проживання вашої родини. Дверні отвори можна перетворити на арки, непотрібні міжкімнатні перегородки знести і зробити символічні гіпсокартонні ніші з підсвічуванням. Природно, знесення стін повинен бути проведений відповідно до нормативних вимог.

2. Звукоізоляція

Оскільки будинок новий і крім вас ремонт будуть робити всі сусіди в окрузі, то подбати про свій комфорт можна вже зараз. Звукоізоляційний шар монтується в стіни, стеля та підлога.

3. Стяжка підлоги

Хоча квартири на первинному ринку здаються в експлуатацію вже з готовим підлогою, ми все ж рекомендуємо зробити поверх нього ще один шар стяжки. Це вбереже вас від будівельного пилу та вирівняє найменші нерівності. Непомітні на перший погляд западини і будівельна крихта в майбутньому може стати причиною зіпсованого ламінату або паркету. В якості підлогової обробки можна використовувати паркет, лінолеум або ламінат.

4. Електрика

Оскільки квартира абсолютно нова, то і розводка електропроводки в ній в більшості випадків відсутня. Необхідно продумати схему розміщення розеток, освітлення і вимикачів.

5. Сантехніка

Сюди входить підключення раковин, біде і унітазу. Монтаж ванни або душової кабіни, рушникосушки.

6. Обробка стін

Іноді, навіть у щойно зведеному будинку стіни потребують вирівнюванні. Перевірте це за допомогою лінійки і водяного рівня і якщо необхідно виправте нерівності. Традиційно ванна і фартух на кухні обробляється плиткою.

7. Стеля

На сьогоднішній день найбільш затребувані - це підвісні (з гіпсокартону) і натяжні стелі. Радимо зупинити свій вибір на натяжних стелях.

По-перше, новий будинок завжди дає усадку і впродовж 2-х років можуть з'являтися тріщини на стелі і стінах. Натяжна стеля же збереже естетичну привабливість. По-друге, такий вид стелі прекрасно захистить від затапліванія сусідами і з нього ніколи не посиплеться на голову штукатурка.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]