Як вибрати компанію по ремонту квартир

Проведення капітального ремонту квартири - справа, яка потребує особливо ретельного підходу, адже від правильного вибору підрядника залежить якість виконаних робіт і, як підсумок, комфорт та зручність подальшого проживання. Побоюючись потрапити в халепу, власники житла часто подовгу не можуть зважитися вибрати компанію по ремонту квартир. На вибір будівельної компанії впливає ряд факторів, серед яких - вартість будівельних і ремонтних робіт.

Поточний ремонт квартири

З яких параметрів складається вартість ремонту

Плануючи капітальний ремонт квартири, найскладніше визначитися, у що реально виллється оплата послуг ремонтно-будівельної бригади.Прийнято вважати, що вона включає вартість:
    

 • будівельних матеріалів і комплектуючих;
 • доставки;
 • підготовчих робіт, що передують проведенню монтажу;
 • установки;    
 • обробки і пост-ремонтних робіт.

Виходячи з цього переліку, можна говорити, що будівельники можуть самостійно встановити тільки вартість своїх послуг за двома останніми параметрами. Дані по вартості матеріалів та їх доставки не є закритою інформацією, а обсяг підготовки можна визначити з достатньою точністю. Таким чином, визначити бюджет заздалегідь цілком реально і вже спираючись на цей показник можна вибрати будівельну компанію по ремонту квартир, яка візьметься за реалізацію проекту.

Кого і як вибирати

Шукаючи хороших фахівців для проведення ремонту в своїй квартирі, можна:  

 • подивитися, наскільки якісно виконані роботи; 
 • підшукувати через оголошення в інтернеті та інших ЗМІ. Цей варіант чреватий не самою приємною несподіванкою, що доведеться мати справу з посередниками, активно розшукують клієнтів і безпосередньо не займаються проведенням ремонтно-будівельних робіт. Тому вірити привабливим розцінками і обіцянкам, даними в оголошеннях, не варто.

Якщо вирішено мати справу виключно з офіційно діючою організацією, то про серйозність і порядності такої структури можна судити по ряду ознак:

 • оціночна вартість робіт буде проводитися тільки після виїзду фахівця на місце їх проведення, щоб побачити, з якими складнощами доведеться зіткнутися при підготовці і проведенні робіт;
 • після цього укладається договір, остаточно визначає точну вартість ремонту. Наступні натяки на виниклі непередбачені складнощі цілком можуть розглядатися замовником як неприкрите вимагання;
 • терміни проведення ремонту обумовлюються спочатку: в солідних структурах не прийнято посилатися на крайню зайнятість співробітників і необхідність відкласти проведення вже обумовлених робіт;
 • гарантія на виконані роботи надається, як правило, терміном від одного року. Занадто короткий гарантійний термін показує, що якість ремонту навряд чи буде високим.

Авторитетна будівельна структура не схильна приховувати наявні складності, професіонали повинні відразу вказати замовникові на всі проблеми, які доведеться долати. Педантично підійшовши до вибору будівельної компанії по ремонту квартир, можна в подальшому забезпечити собі спокійну реалізацію ремонтно-будівельних робіт з гарантією високої якості.

 

 

Сподобалася стаття? Будемо вдячні за оцінку!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]