Малогабаритні кухні: 10 корисних Лайфхаків для маленької кухні

   Планування типових і малогабаритних квартир не відрізняється великою різноманітністю варіантів, і тим більше, не радує власників своїми габаритами. Обмежені площі приміщень змушують дизайнерів і виробників меблів шукати варіанти, які допоможуть раціонально і зручно облаштувати навіть саму малогабаритну кімнату. Однією з найбільш проблемних зон в цьому випадку є кухня. Велика функціональне навантаження на це приміщення і високі вимоги до організації простору стимулюють ідеї, які допомагають облаштувати приміщення з максимальною віддачею і ергономічністю. Різні Лайфхакі для маленької кухні, які з'являються із завидною періодичністю, дозволяють зробити приміщення функціональним і використовувати його потенціал на повну потужність.

невелика кухня у квартиріМалогабаритні кухні: як зберегти простір

1) Висувні ящики. На кухні компактних розмірів найбільш зручним і практичним рішенням стануть висувні ящики. Вони дозволяють вміщати велику кількість побутових предметів і кухонного приладдя, значно економлять простір в порівнянні з орними ящиками і допомагають організувати впорядковану систему зберігання.

2) Відмова від столу. Якщо приміщення не дозволяє розмістити повноцінний стіл - розумно буде відмовитися від класичного варіанта і замінити його барною стійкою або складним / відкидним міні-столиком.

3) Використання бічних стінок шаф. Маленька кухня має на увазі максимальну економію площі, тому розмістив на бічних поверхнях шаф гачки і рейлінги, можна знайти місце для кухонного текстилю та дрібної кухонного начиння.

4) Магнітні полиці. Чудовим місцем для розміщення додаткових відкритих полиць стане поверхню холодильника, на яку вони надійно кріпляться за допомогою магнітів.

5) Мініатюрна техніка та побутові прилади. Багато виробників враховують потреби своїх клієнтів і створюють техніку, адаптовану для маленької кухні. Зараз без зусиль можна знайти посудомийну машину шириною всього 45 см або двухкомфорочная індукційну варильну поверхню.

6) Меблі-трансформер. Значно заощадити простір допоможуть трансформуються стільці і табурети, які, у міру необхідності можна складати і прибирати.

7) Відмова від дверей. Оптимізувати простір в малогабаритній квартирі і в кухні зокрема, допоможе відмова від дверей в це приміщення. Орне полотно не буде займати місце при відкриванні, а дверний проріз можна оформити у вигляді арки або задекорувати текстилем.

8) Г-або П-образне розміщення меблів. У компактних кухнях кращим планувальним рішенням буде саме така розстановка меблів. Вона допоможе максимально використовувати наявний простір.

9) Стінові панелі. Цікавим і практичним Лайфхаком є застосування спеціальних стінових панелей з металу з перфорацією. Розміщуючи таку панель в якості фартуха над робочою поверхнею, її використовують для зберігання кухонного приладдя. Крім цього, такі стінові панелі відмінно захищають стіни від забруднень.

10) Використання всіляких органайзеров. Різні органайзери допомагають не тільки надійно зберігати необхідні предмети і речовини, але і допомагають підтримувати чистоту на кухні.
Такі корисні Лайфхак для маленької кухні зроблять її не тільки зручним і практичним, але і допоможуть створити затишок і комфорт для всіх членів родини!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]