5 правил при ремонті кухні

Ремонт кухні є вельми трудомісткою і складною роботою, що пояснюється великою кількістю вимог до організації кухонного простору. Крім естетичних якостей, кухні повинні також відрізнятися ергономікою, практичністю, а також функціональністю. А все, що знаходиться в приміщенні: обробка, меблеві конструкції і предмети декору, повинні бути екологічними і довговічними.Кухня від дизайнерів метер

Важливі моменти і правила проведення ремонту

Щоб ремонтні роботи не перетворилися в справжню катастрофу, слід спочатку визначити основні правила їх проведення.

1. Дуже багато господарів порушують основне правило виконання ремонту - не починати проведення робіт без готового дизайн-проекту. Рішення робити все по ходу або ж «на око» може привести до великих неприємностей і зажадає перероблення вже виконаного обсягу робіт. Наприклад, можуть виникнути проблеми з нестачею будматеріалів, невідповідним поєднанням дизайнерських рішень, або невідповідної плануванням для конкретного приміщення. При цьому порядок виконання робіт не змінюється в залежності від габаритів кухні і завжди повинен просуватися зверху вниз.

2. Що стосується електропроводки, то найкраще запросити грамотного професійного електрика. Якщо виникає необхідність майстер здатний не тільки замінити зношені дроти на надійні нові, але і провести додаткові розетки або вимикачі. Для цього слід заздалегідь визначити, де буде розміщуватися побутова техніка, а також продумати необхідну кількість вимикачів для освітлювальних приладів. Слід зауважити, що по закінченню ремонтних робіт додавання нових електричних точок є важкоздійснюваним завданням.

3. Рекомендується при монтажі нового обладнання або реконструкції систем водопостачання та водовідведення дотримуватися певного встановленого порядку робіт. Важливо заздалегідь продумати, де буде розташовуватися мийка, посудомийна і пральні машини. Далі слід розробити план розводки каналізації, в якому розрахувати протяжність і ухил кожної ділянки, а також необхідні з'єднувальні елементи і метраж труб. Перед установкою слід розкласти систему на підлозі, зібравши основні частини, після чого виконати демонтаж старої системи і приступати до підключення нової.

4. Наступним кроком є ​​створення сучасного стелі і облаштування стін. Важливо дотримуватися обраного напрямку в дизайні і використовувати тільки відповідні високоякісні матеріали для обробки. Найкраще, віддавати перевагу миється матеріалами, таким як: водостійка фарба, плитка кахельна, склошпалери і інші.

5. В останню чергу можна переходити до підлоги. Для цього можна використовувати кілька видів матеріалів, які підходять за стилем або колірним рішенням. При цьому облаштування нової підлоги дуже схоже з порядком при виконанні інших видів робіт і обов'язково потребує ретельного вирівнювання поверхні.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]