Ремонт передпокої

kvartira vikiamsa10    Ремонт передпокої є не менш важливим, ніж одяг для людини. Саме цю кімнату помічають гості в першу чергу, коли заходять в квартиру, а відповідно по ній складається все подальше враження. Також передпокій виступає не тільки візитною карткою квартири, але і вважається найбільш уразливим приміщенням, так як сюди заходять в брудному взутті, знімають верхній одяг, відкривають парасолі для подальшої просушки, а також заносяться санки, коляски і багато іншого. Відповідно важливо не тільки ретельно продумати дизайн, але і вибрати якісні стійкі матеріали для обробки.

Що слід враховувати при плануванні ремонту?

Під час планування дуже важливо приділити увагу таким основним моментам, як:
  • Освітлення приміщення;
  • Оздоблення стін, підлоги і стелі;
  • Ретельна і продумана організація наявного простору;
  • А також меблювання.
Якщо підходити до організації простору з особливою увагою, то приміщення можна перетворити з тісного і не комфортабельного в досить світлу і функціональну зону.

 

Основні приклади розширення наявного простору

  • Щоб виконаний ремонт порадував одержуваними результатами, слід звернути увагу на кілька дієвих прийомів:Слід віддавати перевагу гарному освітленню, навіть якщо немає можливості встановити кілька світильників, важливо встановити один, але яскравий в максимально зручному місці.
  • Чи не вибирати для стін темні шпалери або обшивку.
  • Розміщення дзеркала на зовнішній поверхні шафи-купе. Таке рішення допомагає не тільки зручно і компактно складати речі, але і не шукати окреме місце для дзеркала.
  • Вибір стелі з глянцевим ефектом або в світлих тонах. Вони вдало відбивають світло і роблять приміщення візуально більше.

На що слід звернути увагу?

   Якщо висота стелі в прихожей дозволяє, то вигідно буде розглянути варіант підвісних стель. В такому випадку дуже зручно розміщувати освітлення кількох рівнів. Також гарний ремонт просто не може обходитися без шпалер. Особливо привабливо і оригінально виглядають комбінації декількох вдало підібраних видів шпалер. Однотонними або максимально наближеними за кольором повинні бути дверні полотна, плінтуса, а також підлоги.

Які матеріали краще вибирати?

   Для підлог найкраще підбирати безпечні і досить міцні матеріали, щоб не турбуватися про переробку найближчим часом. Для цього добре підходить ламінат. Однак слід віддавати перевагу не самим тонким варіантів, особливо якщо хтось в родині ходить на каблуках. Також добре підходить для обробки підлоги в передпокої плитка, що володіє злегка шорсткою поверхнею.
Що стосується стін, то для них краще вибирати миються матеріали, серед яких: вінілові шпалери, структурний вініл, ПВХ покриття, декоративна штукатурка, рідкі шпалери, ламінований ДСП і інші.
Для стель практично ідеальним варіантом вважаються натяжні стелі, так як вони добре відбивають світло і дуже легко миються. Також можна звернути увагу на гіпсокартонні варіації і пластикові панелі.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]