Як розмістити трьох дітей в одній дитячій

Дитяча для трьох дітейПід час розробки та створення інтер'єру для дитячої кімнати багато батьків стикаються з різними проблемами. Особливо складно тим, у кого в родині троє діток, а житлоплощу дозволяє виділяти лише одну кімнату для них. У такій ситуації батьки повинні організувати простір таким чином, щоб нікого не образити і при цьому подбати про комфорт для кожної дитини.

Основні принципи облаштування дитячої кімнати для трьох

В основному, всі маленькі діти живуть не дуже дружно, особливо якщо присутній вагома різниця у віці. І щоб уникнути частих конфліктів батькам слід заздалегідь продумати всі важливі деталі, а також обговорити їх окремо з кожним членом сім'ї. Кожна дитина повинна в підсумку мати свій особистий простір для занять улюбленими справами. Не дивно, що важливим етапом в розробці кімнати для трьох є поділ приміщення на зони.
 
Залежно від наявних габаритів, зонування можна виконувати за допомогою:

• Меблів;

• перегородок зі всіляких легких матеріалів;

• Різних дизайнерських рішень.

Також можна одночасно поєднувати кілька наведених варіантів, наприклад, поклеїти різні шпалери для кожного і красиво поєднувати різноманітні стилі меблів.

Слід зауважити, що дизайн повинен обов'язково влаштовувати всіх трьох малюків, незалежно від їх переваг, віку чи статі. Домогтися цього найпростіше буде, вибираючи нейтральну основу для спільної кімнати. Для оформлення стін можна активно використовувати різні відтінки бежевого, білого, вершково-жовтого, світло-сірого, а також світло-зеленого. В такому випадку яскравими акцентами можуть виступати штори, килими, постільна білизна та інші деталі. При цьому бажано, щоб універсальними були і обрані малюнки і принти.

Спальні місця

Продумуючи дизайн дитячої, основною проблемою може стати саме достаток спальних місць. Найбільш оптимальним варіантом вважається вибір трьох одноярусних ліжок, які будуть по-різному розташовані. Однак далеко не завжди площа кімнати дозволяє це втілювати. Незважаючи на те, що двох'ярусна ліжко здатна значно заощадити простір, вона здатна викликати відчуття нерівності з психологічної точки зору. Якщо ж немає вибору, то краще за все віддавати верхній ярус старшій дитині, або хлопчикові, якщо інші двоє діток - дівчинки.

Ще більша кількість простору дозволяє заощадити ліжко триярусного типу, але поставити її можна тільки в кімнаті, що відрізняється високими стелями. При цьому ефективно звільнити місце для ігор можна завдяки викочування або складним ліжок.

Мінімальна кількість вільної площі займають ліжка-комоди. Повноцінне спальне місце в такому випадку буде висуватися поступово, залишаючи більше місця для розваг.

Вибір оздоблювальних матеріалів

Головним критерієм в такій ситуації виступає зносостійкість, а також легкість в очищенні. Стіни, підлога і навіть стеля обов'язково повинні витримувати збільшену прохідність і регулярні навантаження. В якості альтернативи паперових шпалер слід придивитися до флізелінові, а замість матової фарби - до напівглянцевим варіантом.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]