Ремонт в кімнаті підлітка

Візуалізація дитячої кімнатиКімната для підлітка є повністю його особистим простором, в якому молода людина не тільки вчиться, але і відпочиває, розважається і навіть спілкується зі своїми друзями. Дуже важливо, щоб підлітку було максимально комфортно в такій кімнаті, інакше він буде регулярно шукати приводи піти на вулицю. Тому незалежно від варіантів планування, слід створити можливість для самовираження.
Проект ремонту кімнати - це перше, на що важливо звернути увагу, перш ніж починати оздоблювальні роботи. Адже підліток вже не дитина, а відповідно його думку слід враховувати в першу чергу при складанні проекту інтер'єру. Також особливості оформлення залежать і від віку і статі.

Головні моменти оформлення

Підлітки, на відміну від маленьких діток, в основному не сприймають пастельних і спокійних відтінків. Енергія, яка активно прокидається в цьому віці, потребує яскравих фарбах і різноманітних крайнощах в дизайні. Однак тут вкрай важливо не переборщити з елементами інтер'єру, щоб не звести всю роботу в несмак. При цьому напрямок стилю залежить від статі власника кімнати. Якщо це хлопчик, то краще для оформлення вибирати відтінки коричневого, синього, зеленого, сірого і навіть жовтого. Для дівчаток відмінно підходить вибір більш м'яких і жіночних відтінків пурпурного, рожевого, оранжевого та інших. Змішування різноманітних кольорів може зробити кімнату не тільки більш контрастною, але і модною, а також універсальної, якщо в ній будуть жити кілька дітей.

Який дизайн кімнати для підлітка дівчинки краще?

Перш за все, ремонт і дизайн кімнати для підлітка дівчинки повинен враховувати всю специфіку характеру і відображати цілісність молодий натури. У такому віці особиста кімната зазвичай виступає найголовнішим місцем, в якому знаходяться особисті секрети і переживання. Тому в інтер'єрі повинні гармонійно поєднуватися: спальня, особистий кабінет, будуар, а також вітальню, в яку можуть приходити друзі.
Більшість сучасних дизайнерських рішень дає можливість не обмежуватися в розробці інтер'єру тільки рюшами, рожевими відтінками кольору і бантами. Виробники намагаються враховувати все розмаїття захоплень і різнобічність підлітків.

Також для кожної дівчинки важлива наявність місця для зберігання речей і вдалим рішенням для кожної кімнати буде:

  •      Комод для дрібної одягу;
  •      Шафка для суконь;
  •      Шухлядки для білизни в нижній частині ліжка або біля неї.

Вибір дизайну кімнати для хлопчиків-підлітків

Інтер'єр кімнати, яка призначена для проживання в ній хлопчика-підлітка, повинен відповідати цілому ряду вимог. Перш за все, кімната повинна бути світлою і досить просторою. Також важливо подбати про якісне висвітлення, так як в цьому віці хлопці величезна кількість часу проводять за зошитами та ПК.
Не менш важливою частиною в кімнаті підлітків-хлопчиків є наявність місця для зберігання всіляких речей. Слід грунтовно продумати, які меблі буде не тільки підходити до інтер'єру, але і зручною у використанні для зберігання непотрібного «мотлоху». Доброю ідеєю буде внесення в дизайн комфортного містечка, в якому можна буде займатися своїми улюбленими справами і захопленнями.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]