ЖК «Власна квартира»

ЖК «Власна квартира»ЖК «Власна квартира» - це затишний клубний будинок, розроблений за індивідуальним проектом. Приємно радують продумані планування, незвичайні архітектурні рішення, а також використання якісних будівельних матеріалів.

Всі квартири здаються з завершеним ремонтом в стані «під ключ». При цьому сам ремонт ретельно узгоджується з власником квартири аж до найменших деталей.

Територіально ЖК «Власна квартира» розташовується в Голосіївському районі Києва і межує з Московським провулком і вул . Академіка Вільямса.
Поряд не пролягають швидкісні траси і загазовані проспекти. І в той же час це тихе місце з розвиненою інфраструктурою .
Звідси рукою подати до ст. метро «Виставковий центр» та «Васильківська». Немає необхідності возити дітей на навчання - поруч школи та дитячі садки. Про здоров'я подбають сусідні медичні та спортивні установи. Тут же працює цілодобовий супермаркет і розважальні заклади.
Для прогулянок прекрасно підходять Голосіївський і ландшафтний парк Феофанія , парк Теремки і музей Пирогово.

ЖК «Власна квартира» - це:

• Розроблений сучасний дизайн в європейському стилі;
• Розумне житло - в квартирах встановлена автоматична система управління всіма системами, а також присутній мультимедійне оснащення.
• Енергозбереження та опалення. Будинок має систему індивідуального опалення і не залежить від міського теплопостачання . Радіатори дозволяють встановлювати різну температуру в кожній кімнаті. А при необхідності і зовсім відключати опалення в квартирі , що дає можливість заощадити чимало коштів. У вартість житла входить бойлер на 100 літрів.
• Якісно виконаний ремонт;
• Повне обслуговування будинку та прибудинкової території. Забудовник гарантує систематичне прибирання сходових клітин, під'їзду, технічних поверхів, підвалів і горища. Також проводиться обслуговування і ремонт ліфтів, електричних мереж, систем водопостачання, димовиведенія, опалення та вентиляції. Регулярно здійснюється вивіз сміття.
• Надійна система безпеки. Безпека мешканців забезпечують міцні металеві двері, охоронна і пожежна сигналізації, відеоспостереження і відео-домофон.

Забудовник надає велику кількість акцій і знижок. Наприклад, при 100% оплаті дарується знижка до 10% і комора в подарунок. Багатодітні сім'ї можуть отримати додаткову знижку в розмірі 1% за кожну дитину.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]