ЖК «Власна квартира»

ЖК «Власна квартира»ЖК «Власна квартира» - це затишний клубний будинок, розроблений за індивідуальним проектом. Приємно радують продумані планування, незвичайні архітектурні рішення, а також використання якісних будівельних матеріалів.

Всі квартири здаються з завершеним ремонтом в стані «під ключ». При цьому сам ремонт ретельно узгоджується з власником квартири аж до найменших деталей.

Територіально ЖК «Власна квартира» розташовується в Голосіївському районі Києва і межує з Московським провулком і вул . Академіка Вільямса.
Поряд не пролягають швидкісні траси і загазовані проспекти. І в той же час це тихе місце з розвиненою інфраструктурою .
Звідси рукою подати до ст. метро «Виставковий центр» та «Васильківська». Немає необхідності возити дітей на навчання - поруч школи та дитячі садки. Про здоров'я подбають сусідні медичні та спортивні установи. Тут же працює цілодобовий супермаркет і розважальні заклади.
Для прогулянок прекрасно підходять Голосіївський і ландшафтний парк Феофанія , парк Теремки і музей Пирогово.

ЖК «Власна квартира» - це:

• Розроблений сучасний дизайн в європейському стилі;
• Розумне житло - в квартирах встановлена автоматична система управління всіма системами, а також присутній мультимедійне оснащення.
• Енергозбереження та опалення. Будинок має систему індивідуального опалення і не залежить від міського теплопостачання . Радіатори дозволяють встановлювати різну температуру в кожній кімнаті. А при необхідності і зовсім відключати опалення в квартирі , що дає можливість заощадити чимало коштів. У вартість житла входить бойлер на 100 літрів.
• Якісно виконаний ремонт;
• Повне обслуговування будинку та прибудинкової території. Забудовник гарантує систематичне прибирання сходових клітин, під'їзду, технічних поверхів, підвалів і горища. Також проводиться обслуговування і ремонт ліфтів, електричних мереж, систем водопостачання, димовиведенія, опалення та вентиляції. Регулярно здійснюється вивіз сміття.
• Надійна система безпеки. Безпека мешканців забезпечують міцні металеві двері, охоронна і пожежна сигналізації, відеоспостереження і відео-домофон.

Забудовник надає велику кількість акцій і знижок. Наприклад, при 100% оплаті дарується знижка до 10% і комора в подарунок. Багатодітні сім'ї можуть отримати додаткову знижку в розмірі 1% за кожну дитину.

Комфортний інтер'єр в ЖК «Власна квартира» від МЕТЕР

Забудовник продовжує вводити в експлуатацію нові квартири. Кожна наступна черга призначена на 4-й квартал 2020 р. і 4-й квартал 2021 р. А це значить, що вже зараз інвестори можуть оформити документи на власність і отримати на руки планування свого житла. Такий план дозволяє фахівцям Майстерні ремонту інтер'єрів приступити до дизайну в ЖК «Власна квартира» негайно.

МЕТЕР – це професійна команда, яка втілює в реальність творчі та незвичайні ідеї. Протягом понад 10 років нами розроблено кілька сотень неординарних проектів в Києві та Київській області.

Кожен новий проект – це шедевр, в якому повноцінно поєднується текстура, колір і декор. Завдяки сучасним технологіям ще на етапі планування ремонту в ЖК «Власна квартира» можна подивитися кінцевий варіант.

Чому дизайн і ремонт краще замовляти у нас?

У порівнянні з конкурентами Майстерня ремонту інтер'єрів має цілу низку переваг:

• великий професійний штат дизайнерів і спеціалізованих будівельників, які знають свою справу;

• можливість клієнту брати активну участь у створенні інтер'єру;

• новітні комп'ютерні програми і технології будівництва;

• використання світових тенденцій з прив'язкою до нашого менталітету;

• застосування тільки екологічно чистих чорнових і обробних матеріалів;

• послуга «Авторський нагляд»;

• прозорість на кожному етапі роботи;

• гарантія на ремонт квартир в ЖК «Власна квартира» протягом року.

А якщо до цього додати ще й регулярні акції, знижки та офіційне підписання договору, то вибір стає очевидним.

На сайті компанії представлена вся вичерпна інформація про послуги, ціни, контакти, ліцензії. Обов'язково відвідайте розділ «Портфоліо», де розміщені фото і відео виконаних дизайнерських та ремонтних робіт.

У галереї оздоблювальних матеріалів можна підібрати паркетну дошку, декоративну штукатурку або ефектне граффіто.

У розділі «Школа ремонту» регулярно з'являються свіжі статті на тему перепланування, установки сантехніки, особливостей оздоблювальних робіт, монтаж електрики. Це стане гарною підмогою, якщо ви вирішили виконати ремонт квартири в ЖК «Власна квартира» самостійно.

Ремонт швидко, якісно, недорого. Чи можливо?

Можливо, якщо це ремонт, виконаний Майстернею ремонту інтер'єрів МЕТЕР. І ось чому:

• Якісно. Спираючись на багаторічний досвід і маючи у своєму штаті високопрофесійних співробітників, компанія надає якісну послугу. В цьому можете переконатися особисто, ознайомившись з відгуками задоволених клієнтів.

• Недорого. Цінова політика компанії відповідає середньоринковій, однак є маса способів істотно знизити кошторис на свій ремонт квартири в житловому комплексі «Власна квартира». Це регулярні акції, які ви знайдете у відповідному розділі. А також індивідуальні знижки, що надаються при великих обсягах і для постійних клієнтів. Істотна економія відбувається і на закупівлі, адже МЕТЕР може закуповувати оздоблювальні матеріали та меблі безпосередньо у своїх партнерів. Ціна в таких випадках тільки на закупівлі може знизитися до 20%.

• Швидко. МЕТЕР має злагоджену команду, яка оперативно працює, як єдиний організм. Істотно прискорює процес наявність розробленого дизайн-проекту квартири в ЖК «Власна квартира». В середньому ремонт однокімнатної квартири виконується за 3-4 місяці.

Ремонт у квартирі ЖК «Власна квартира» від МЕТЕР – це дійсно швидко, професійно і доступно.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]