Клубний будинок «FORT HOUSE»

Клубний будинок «FORT HOUSE»Недалеко від Києва, в прекрасному містечку Вишгород по проспекту Шевченка 6-Б зводиться новий клубний будинок «FORT HOUSE». Будівля відноситься до сегменту комфорт класу і вражає продуманістю деталей і загальної концепції.

Особливо варто відзначити архітектурні характеристики новобудови. Квадратна форма будинку дає можливість вибрати житло, вікна якого виходять на будь-яку сторону світла.
Завдяки змінної поверховості з терас відкривається дивовижний вид. Власники квартир на першому поверсі отримують додаткову перевагу - персональний вихід на вулицю з зеленими клумбами.

Від стандартних новобудов клубний будинок «FORT HOUSE» відрізняється великою кількістю родзинок і інженерних знахідок. Наприклад, будівля має свій власний внутрішній світловий дворик, який прихований від сторонніх очей і являє собою впорядковану майданчик з алеями для прогулянок. Такий двір безпечний для дітей і створює атмосферу затишку і комфорту.

Технічні особливості «FORT HOUSE»
Клубний будинок «FORT HOUSE»
Житловий будинок має збірно-монолітний каркас і зведений з газоблоків. Площа комплексу рівна 0,80 га, з них 1610 кв.м. віддано під озеленення та тільки 1416 кв.м. є площею забудови.
За задумом архітекторів будинок відноситься до будівель зі змінною поверховістю. Висота варіюється від 5-ти до 8-ми поверхів. На продаж виставлено 148 квартир, в які можна буде в'їхати вже в I-II кварталі 2017 р
Будинок оснащений двома ліфтами «OTIS». Покрівля плоска, мембранна, відмінно захищає житло від протікання. У кожній квартирі поставлений індивідуальний двоконтурний котел, а система припливного повітря забезпечує комфортне проживання.
На вікнах встановлені двокамерні склопакети. Фасад клубного будинку утеплений пінопластом і мінеральною ватою, а також декорований в стилі модерн.

Переваги «FORT HOUSE»

1. Розташування. Новобуд знаходиться прямо в серце Вишгорода на головній вулиці, що робить проживання зручним і дозволяє завжди перебувати в центрі подій.
2. Комфорт і безпеку. Безпечний і впорядкований внутрішній двір атріум. Це оазис тиші і затишку в галасливому місті. Без сумніву дворик стане улюбленим місцем відпочинку мешканців.
3. Прекрасний вид з вікон. Великі вікна і просторі тераси подарують чимало приємних годин споглядання навколишніх красот. Звідси видно величний Дніпро, вогні великого Києва і зелені простори Вишгорода.
Клубний будинок «FORT HOUSE» ідеальний для проживання. Він увібрав в себе кращі гідності сучасного житла: транспортна доступність, розвинена інфраструктура, якісні матеріали, зручні планування.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]