ЖК Позняки-4а

ЖК Позняки-4аЖК Позняки-4а - це 6 будинків економ класу висотою від 20 до 27 поверхів, що знаходяться в мкр. Позняки, що в Дарницькому районі столиці. На перших поверхах традиційно розмістяться нежитлові комерційні приміщення, які створять власну інфраструктуру комплекса.Тут відкриють свої двері аптеки, банки, магазини, офіси, бутіки та ін .. А також об'єкти промислової і харчової продукції.

У центрі мікрорайону, згідно з планом буде підніматися ТЦ «Ашан», за реалізацію якого взяв на себе відповідальність Київміськбуд. Для любителів спорту планують облаштувати зону спортивних змагань.
Жителям новобудови буде доступний берег озера Сонячне, а також вони матимуть першочергове право при зарахуванні до дошкільні та шкільні державні установи.
Всього в ЖК Позняки-4а планується побудувати 4216 квартир, в яких розмістяться 9000 мешканців. Передбачається наявність як підземного, так і наземного паркінгу. Всі новобудови монолітні, що робить їх стійкими і міцними.
Стіни, утеплені новітнім термоізоляційним речовиною, добре зберігають тепло і дозволяють економити на опаленні.

Інфраструктура ЖК Позняки-4аЖК Позняки-4а

Житловий масив огинають вул. Олени Пчілки, Драгоманова, Здолбунівської та проспект П. Григоренка. Згідно із багаторічною традицією на перших поверхах новобудов працюватимуть магазини, банки, аптеки, об'єкти побутового обслуговування, пункти громадського харчування.

Центральне місце в мікрорайоні відведено дитячим і спортивним майданчикам. Тут же буде розташовуватися величезний супермаркет «Ашан» і зона відпочинку з лавочками та алеями.
П'ятихвилинна прогулянка неспішним кроком буде потрібно, щоб відвести дитину в знаходиться поблизу дитячий сад. Для дітей старшого віку відкрили свої двері: школа №303, Міжнародна приватна школа «Золоче», Слов'янська гімназія.

На сьогоднішній день здані в експлуатацію і заселені секції А, Б, В, Г, Д, Е, Ж, І. Щасливі новосели серед переваг в першу чергу відзначають надійність забудовника, зручні планування, розвинену інфраструктуру і високу якість будівництва.
Левова частка квартир в новобудові однокімнатні та двокімнатні. Це і зрозуміло, адже комплекс позиціонується себе як житло економ-класу. Але при цьому квартири далеко немаленькі. Наприклад, площа однокімнатної доходить до 52 кв. м, а двокімнатної - до 77 кв. м.
На офіційному сайті ЖК Позняки-4а розміщена інформація про терміни будівництва, дати здачі в експлуатацію кожної черги, ціни, планування та ін ..

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]