ЖК «Липинка»

ЖК «Липинка»ЖК «Липинка» являє собою унікальний і абсолютно несхожий на інші новобудови малоповерховий мікрорайон. У першому кварталі налічується 8 п'ятиповерхових будинків, у другому 11 шестиповерхових, а в третьому знаходиться 10 шестиповерхових будинків.

Комплекс відрізняється відособленою територією, великими панорамними вікнами, камерністю дворів і наявністю особистих терас.

Особливості будинків в ЖК «Липинка»

1. Комерційні об'єкти абсолютно відсутні. Ніяких офісів, переповнених парковок і сторонніх людей у ​​дворах.
2. Безпека. Ретельний, і в той же час ненав'язливий контроль здійснюється камерами відеоспостереження і охороною.
3. Малоповерхова забудова. На 1 га припадає всього 370 чоловік. Для порівняння при типовою міській забудові ця цифра сягає 1500 осіб на 1 га.
4. Благоустрій. Дитячі майданчики укомплектовані сучасними гойдалками, гірками, пісочницями. У дворах встановлені ліхтарі, розбиті клумби і газони.
5. Місце для паркування. Передбачено зручний наземний паркінг і великий підземний.
ЖК «Липинка»
Удосконалена теплоізоляція покрівлі і стін в 2 рази перевищує державні нормативи. Щасливі володарі перших поверхів мають власні палісадники, в яких дозволяється влаштовувати пікніки і встановлювати мангал.
Важливою перевагою ЖК «Липинка» є малоповерхова забудова. У 5-6 поверхових будинках на поверсі розташовується всього 3-4 квартири. Мінімум сусідів, мінімум шуму, максимум спокою і усамітнення.
Конструкція будинку передбачає можливість монтажу справжніх дров'яних камінів в квартирах на верхніх поверхах. Ліфти надійні і безшумні. Під'їзди радують якісної внутрішньою обробкою.

У кожній квартирі встановлені стильні панорамні вікна з енергозберігаючими склопакетами. Тераси досить великі і досягають від 12 до 30 кв. м. Мікрорайон розташований в межах міста, але при цьому позбавлений недоліків мегаполісу - шум і загазованість практично відсутня.
Між будинками пересувається мінімальну кількість транспорту, оскільки територія є закритою і доступна тільки мешканцям ЖК «Липинка». 24 години на добу територію патрулює служба охорони.
Під'їзд до мікрорайону досить зручний - до нього веде проспект «Правди», вул. Маршала Гречко та Вишгородська. Зовсім скоро відкриються дві нові станції метро - Виноградар і Мостицька.
ЖК «Липинка» - це ідеальне місце для проживання всією сім'єю.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]