Варшавський мікрорайон

Варшавський мікрорайонВаршавський мікрорайон - це масштабний проект, що складається з 24-х будинків економ класу. Житловий масив височить в Подільському районі Києва на вул. Маршала Гречко та проспекті Правди. Настільки грандіозний проект буде зводитися в 9 черг. Будівельні роботи планується завершити в 2023 р перші 3 будинки мешканці зможуть заселитися вже в 2018 р

Як технології будівництва була обрана монолітно-каркасна. Стіни утеплені мінеральною ватою, яка до того ж виконує функцію шумоізоляції. Основна частина комунікацій підключена до міських систем, а ось котельня у комплексу буде своя.

Переваги Варшавського Мікрорайону:Варшавський мікрорайон
1. Сучасний. Весь мікрорайон витриманий в польському стилі: красиві фасади, акуратні алеї і внутрішні дворики. Територія рівномірно освітлена як удень, так і вночі. Квартири мають зручну раціональне планування і добре організований простір.
2. Стильний. Вдома не вибиваються із загальної задумки, і цілий мікрорайон постає в єдиній архітектурній концепції. Сучасні матеріали дозволяють виконати проект з реалізацією всіх вимог.
3. Екологічний. Варшавський мікрорайон може похвалитися зеленими масивами і чистим повітрям. А все завдяки тому, що він знаходиться на місці колишніх садів Пущі-Водиці. Тут ніколи не було великих промислових об'єктів, а поруч шелестить своїми кронами величезний ліс. У жителів мікрорайону є доступ до двох озер. Відсутність загазованості і пилу - важлива перевага перед іншими новобудовами.
4. Зручність. Центральним об'єктом Варшавського мікрорайону стане ТРЦ RETROVILLE - комплекс регіонального масштабу. Тут відкрили свої двері 250 модних магазинів, дитячий сад, льодова арена, бізнес-центр, гіпермаркет NOVUS, фітнес-центр. Всією сім'єю можна відвідати кінотеатр і розважальний центр. Для дітей працює розважально-освітній клуб.
У Варшавському мікрорайоні представлена ​​величезна кількість квартир з різними плануваннями. І багато хто з них досить цікаві. Наприклад, можна стати власником квартири на першому поверсі з власним двориком площею до 50 кв.м.

Житло реалізується без ремонту, що трохи знижує його вартість, а також відкриває чудові перспективи для втілення власних дизайнерських задумок.
Забудовником виступає столична компанія Stolitsa Group. Вона пропонує 2 варіанти придбання житла: повний розрахунок і розстрочка на вигідних умовах. Більш детальна інформація значиться на офіційному сайті Варшавського мікрорайону.
Житло реалізується без ремонту, що трохи знижує його вартість, а також відкриває чудові перспективи для втілення власних дизайнерських задумок.
Забудовником виступає столична компанія Stolitsa Group. Вона пропонує 2 варіанти придбання житла: повний розрахунок і розстрочка на вигідних умовах. Більш детальна інформація значиться на офіційному сайті Варшавського мікрорайону.

Економний ремонт для економного житла

Забудовник ЖК «Варшавський мікрорайон» ось вже який рік продовжує здавати в експлуатацію всі нові й нові квартири. Житло в цьому мікрорайоні розлітається, як гарячі пиріжки недарма.

Інвесторів приваблює доступна вартість, прекрасна репутація забудовника, величезний вибір планувань, аж до покупки квартири з власним двориком.

Оскільки все житло здається без ремонту, то саме час придивитися до компанії, яка зможе розробити якісний дизайн-проект в ЖК «Варшавський мікрорайон» і виконати весь комплекс робіт.

Інвестори даного комплексу цінують, перш за все, бюджетність майбутнього ремонту, і Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР є, що їм запропонувати.

Всі будівельні послуги компанії упаковані в 4 пакети, які відрізняються за вартістю, цілям і обсягом виконаних робіт. Для новобудов рекомендують віддати перевагу ремонту класу «Преміум» або «Стандартний». Вони передбачають закладку нових інженерних мереж, комунікацій, установку міжкімнатних дверей, кондиціонерів.

Практично в цих пакетах є все, що необхідно для сучасного та якісного ремонту в ЖК «Варшавський мікрорайон».

Комплексний ремонт від МЕТЕР має такі переваги:

• Чітко обумовлені терміни та сума. Звичайно, іноді виникають форс-мажорні обставини, але всі вони передбачені договором і клієнт завжди знаходиться у виграші.

• Індивідуальний підхід.

• Контроль над кожним етапом і технологічним процесом.

• Немає потреби шукати вузькоспеціалізованих майстрів. Великий штат МЕТЕР дозволяє виконувати роботи будь-якої складності в рамках однієї компанії.

• Використання сучасних технологій.

Ремонт в ЖК «Варшавський мікрорайон» від МЕТЕР – це прекрасна можливість зробити перепланування або змінити інтер'єр за доступну вартість і на високому рівні.

Дизайн в ЖК «Варшавський мікрорайон» від МЕТЕР

Серед переваг компанії системний підхід, зрозумілий алгоритм роботи, опрацьовані до дрібниць проекти. Грамотно складений пакет технічної документації дозволить якісно і максимально швидко втілити задуманий інтер'єр в реальність.

Ціни на дизайн квартир в ЖК «Варшавський мікрорайон» стартують від 200 грн/кв.м (Типовий набір робочих креслень). Якщо ви бажаєте додатково до технічної документації отримати візуалізацію, то такий пакет буде коштувати 550 грн/кв.м («Престижний»). Це досить вигідна ціна на столичному ринку.

Для любителів дорогих і унікальних інтер'єрів підійде дизайн квартир «Ексклюзивний» вартістю 1100 грн/кв.м. Він задовольнить навіть найвибагливіших гурманів інтер'єрного мистецтва.

Багато компаній дотримуються правила: «Клієнт завжди правий» і покірно намагаються виконати будь-яке побажання замовника. Як показує практика – це не саме конструктивне рішення. Адже те, що здається людині далекій від будівництва прекрасним варіантом, на ділі може виявитися зовсім не так.

Наші фахівці завжди підкажуть, порадять і проконсультують стосовно плюсів і мінусів кожного запропонованого рішення. За десятиліття роботи ми знаємо, як покаже себе той чи інший будівельний матеріал через 10-20 років експлуатації.

При розробці ми покладаємося на оздоблювальні та чорнові матеріали, які добре себе зарекомендували і перевірені часом. У процесі створення ескізу дизайнер спільно із замовником аналізує, розглядає різні варіанти і підбирає найкращий. Ми чуємо та розуміємо наших клієнтів.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]