ЖК «NEW YORK concept house»

ЖК «NEW YORK concept house»Ідея створити дивовижний будинок в американському стилі прийшла в голову двом киянам, які багато років прожили в США, захоплювалися місцевою архітектурою, але серцем були в Україні.

Маючи багатий досвід будівництва та проживання в Нью-Йорку, творці реалізували в Києві проект, і тепер кожен бажаючий може придбати апартаменти своєї мрії. Забудовник пропонує американське якість за українською ціною.

ЖК «NEW YORK concept house» має впізнаваний дизайн типовий для нью-йоркських будинків на Манхеттені і відповідає світовим вимогам в будівництві.
Стиль простежується скрізь - від знаменитих брандспойтів до впізнаваною скульптури «Love». Дизайнерське оформлення фасадів відразу переносить нас на галасливі вулиці «Великого яблука».
Особливості та розташування РК «NEW YORK concept house»

Житловий комплекс являє собою 21-поверховий будинок бізнес класу з власною парковкою. Всього налічується 187 квартир, висота стель в яких досягає 3 м. Левова частка представлених квартир - однокімнатні, площею до 41 до 57 кв. м.
Підноситься новобуд по вул. Антоновича, що знаходиться в престижній центральній частині Києва. Метро досить близько: до ст. метро «Палац Україна» 11 хвилин пішого ходу, до станції «Олімпійська» - 10 хвилин, а до метро «Либідська» - 10 хвилин їзди на громадському транспорті.
ЖК «NEW YORK concept house»
При наявності особистого транспорту дорога до Хрещатика відніме 5 хвилин. Тут же Костел Святого Миколая і мальовничий сквер. Для неспішних прогулянок ідеальний пішохідний бульвар, що проходить прямо біля підніжжя будинку. Закоханих чекає особливий сюрприз - для них передбачена зона відпочинку з лавочками в тіні дерев.
Інфраструктура ЖК «NEW YORK concept house»

Забудовники подбали про комфорт мешканців і створили всі необхідні умови для відпочинку з дітьми і занять спортом. Внутрішній будинок відрізняється затишком і спокоєм.
Багато мам напевно оцінять наявність 2-х дитячих майданчиків для хлопців різних вікових категорій. Одна ігрова зона призначена для малюків від 0 до 5 років, а інша буде цікава дітям від 5-ти до 10 років.
Спортивний майданчик прекрасно підходить для гри в футбол, волейбол, баскетбол та інших рухливих ігор. Поруч вмонтовано 3 столи для настільного тенісу.
Згідно з планом перші 2 поверхи будуть віддані комерційним об'єктам: хімчистках, відділенням банку, невеликим продуктовим магазинчиках, аптекам і ін ..
Прямо на сайті ЖК «NEW YORK concept house» можна підібрати квартиру з відповідною площею і сподобалася плануванням.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]