Житловий комплекс «Solo Park»

Житловий комплекс «Solo Park»У Солом'янському районі на вул. Механізаторів з'явився новий житловий комплекс, на який варто звернути увагу. ЖК «Solo Park» - це 23-х поверховий будинок економ класу. Для зведення стін використовувалися газо- і пінобетонні блоки. Фасад утеплений мінеральною ватою і пофарбований в яскраві, життєрадісні кольори.

Всі комунікації новобудови підключені до міських систем, в тому числі і опалення. Висота стель досягає 2,75 м. Всього забудовник виставив на продаж 198 квартир по досить доступними цінами. Для автовласників передбачений дворівневий підземний паркінг на 128 паркомісць. Будинок просто потопає в зелені і межує з Солом'янським лісопарком.

ЖК «Соло Парк» і його переваги

• Інфраструктура. До послуг мешканців розвинена міська і власна інфраструктура.
• Зручні і оригінальні планування. На офіційному сайті можна подивитися як планування типових поверхів, так і обраної квартиры.
• Величезний парк для прогулянок і пікніків площею 27 Га.
• Якісне будівництво. Будівля зведена у відповідності з державними та європейськими вимогами стосовно якості, надійності і екологічності.Житловий комплекс «Solo Park»
• Зручне транспортне сполучення. Територіально комплекс знаходиться недалеко від центру столиці. Крім цього ЖК «Соло Парк» близький до ключових транспортним потокам.
• Надійність. Будинок вже зданий в експлуатацію і прийняв перших щасливих новоселів. Ви купуєте житло в уже готовому будинку - ніяких ризиків.
• Вигідна інвестиція. Що може зберегти ваші кровні заощадження краще, ніж нерухомість? Тільки нова нерухомість в хорошому районі від надійного забудовника.
• Зручний паркінг. Автовласники знають наскільки проблематично знайти безпечне місце на ніч для свого залізного коня. Забудовник же пропонує придбати власне паркомісце, яке буде належати тільки вам.
Серед переваг щасливі новосели особливо відзначають розвинену інфраструктуру, транспортну доступність, екологію, дизайн і висока якість будівництва.

За рахунок того, що ЖК «Solo Park» оточений Островським і Солом'янським парком - з вікон відкривається мальовничий вид, а повітря завжди свіжий і не загазоване.
Будинок повністю готовий і немає необхідності чекати закінчення будівельних робіт. Уже прямо зараз можна зануритися з головою в приємні клопоти з облаштування свого житла.
Завдяки універсальної плануванні одно- і двокімнатні квартири легко перетворюються в багатоквартирні апартаменти.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]