ЖК Ревуцького, 9

ЖК Ревуцького, 9ЖК Ревуцького, 9 - це унікальна споруда, яке реалізувало всі вимоги до сучасного житлового комплексу. Розташувалася новобудова на лівому березі в Дарницькому мікрорайоні біля самої кромки озера «Сонячне». Комплекс являє собою авторський проект компанії «ПОЗДНЯКІЖІЛСТРОЙ». Будинок складається з 3-х частин різної поверховості - «А», «В» і «Б».

ЖК Ревуцького, 9 - це будинок класу комфорт і висотою в 11/26/34 поверху. Будівля підключено до міської системи опалення та зведено з цегли з використанням монолітно-каркасного методу. Стелі досить високі - від 2,85 м до 3,8 м. Паркінг знаходиться під землею і вміщує 84 машини. Всього в комплексі налічується 351 квартира.
Одним з переваг ЖК Ревуцького, 9 - це величезний вибір квартир з різноманітними плануваннями. Наприклад, однокімнатні квартири представлені в 7-ми варіантів планування, трикімнатні, багатокімнатні і дворівневі мають по 5 різних варіантів.

Крім квартир на продаж виставлені паркомісця на паркінгу і нежитлові приміщення для подальшого розміщення там комерційних об'ектов.Многіе набувають тут житло лише через чудового панорамного виду з вікон. Мешканці мають можливість, не виходячи зі свого житла, милуватися монументом Батьківщина-Мати, схилами великого Дніпра, Ольгинської церквою, Києво-Печерською Лаврою і Парком Партизанської слави.
ЖК Ревуцького, 9
Переваги ЖК Ревуцького, 9

1. Наявність власної розвиненої інфраструктури.
2. Нижня панорама відкриває мальовничий вид на озеро «Сонячне».
3. Будівля утеплено за технологією «Теплий дім», а сам фасад виконаний з червоної цегли.
4. Вікна верхніх поверхів виходять на Києво-Печерську Лавру.
5. Лоджії і балкони вже засклені.
6. Є в наявності розкішні пентхауси.
7. З цегли споруджені перегородки в квартирах.
Перші мешканці заселилися ще в 2014 р і сьогодні вже встигли влаштуватися на новому місці. Незважаючи на швидку розкупаємість житла сьогодні ще можна встигнути придбати апартаменти в ЖК Ревуцького, 9 на вигідних умовах.

Мікрорайон, в якому знаходиться новобудова, має розвинену інфраструктуру. У Новій Дарниці є великий супермаркет, салони краси, маленькі продуктові магазинчики, центр творчості для дітей та ін ..
Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо в офісі реалізатора - «Познякижилбуд» або на їх офіційному веб-сайті. Там же розміщені ціни на житло, докладні планування квартир, барвисті фотографії та інші корисні відомості.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]