Котеджне містечко Альпийка

Котеджне містечко АльпийкаВ Обухівському районі Київської області прямо у кромки джерельного озера розташувався котеджне містечко «Альпийка», в точності копіює архітектуру будиночків Австрії і Швейцарії.

Комплекс являє собою 50 2-х поверхові котеджів еліт класу. Удома здаються в повній готовності і мають площу від 480 до 510 м2. Кожен земельний наділ має 25-30 сотками.
У житловому масиві є тенісний корт, майданчик з дитячими гойдалками, баскетбольний щит, поле для міні футболу, вироблено озеленення. Місцевим жителям не потрібно нікуди виїжджати - в котеджному містечку можна позасмагати на місцевому закритому пляжі. Там же встановлені лавочки, гойдалки, облаштовані місця для тихої риболовлі.

Особливості котеджного містечка «Альпийка»

До кожного будинку підведена незалежна каналізаційна система, газопостачання, центральне електропостачання. Вода подається з артезіанських свердловин, глибина яких доходить до 230 м.
Котеджі приєднані до кабельного ТБ і високошвидкісного Інтернету, прокладена телефонна лінія.
Котеджне містечко АльпийкаОхороною займається надійна компанія з 20-річним стажем роботи і відмінними рекомендаціями. Спеціально підготовлені охоронці цілодобово патрулюють територію комплексу, контролюють доступ відвідувачів і в'їжджає транспорту. По периметру встановлені відеокамери, котеджне містечко від сторонніх захищає міцний паркан. Забудовники подбали і про пожежну охорону.
У котеджному містечку «Альпийка» налагоджені всі комунікаційні системи і ведеться ретельний контроль щодо забезпечення безперебійної роботи. Вивіз сміття та прибирання прибудинкової території здійснюється регулярно.
Обслуговуючий персонал виконує необхідні ремонтні роботи, стежить за станом тротуарів, доріг і зовнішніх огороджень. А також на прохання мешканців консьєрж може викликати таксі, організувати доставку продуктів, відвезти дітей в дитячий сад або школу.
Котеджне містечко «Альпийка» має розвинену торговельну, соціальну, розважальну і ділову інфраструктуру. Зовсім поруч розташувалися лікарні, школи, аптеки, магазини, поліклініки, ресторани і кінотеатри.

В доступності 5 км розкинулися пляжі Блакитних озер, «Мегамаркет», автозаправка, кінно-розважальний комплекс і дитячі центри.
Бажаючі придбати тут апартаменти можуть особисто відвідати котеджне містечко і на власні очі побачити розкішні будинки і мальовничу природу.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]