ЖК «Pechersk Hall»

ЖК «Pechersk Hall»ЖК «Pechersk Hall» кардинально відрізняється від інших житлових масивів. Він має особливу душевну атмосферу, глибину. Кияни цінують житловий комплекс за зручне місце розташування, розвинену інфраструктуру, високу якість життя і комфорт.

Він ідеально підходить для людей, які дорожать кожною хвилиною свого життя і прагнуть проводити її з користю і задоволенням. Тут прекрасно можна відпочити з дітьми та родиною. А завдяки близькості транспортних магістралей - новосели економлять масу часу на дорогу. Практично поруч знаходяться стародавні історичні пам'ятники і Національний ботанічний сад ім. Гришка.
Апартаменти в ЖК «Pechersk Hall» набувають ті, хто хоче жити в максимальній близькості до центру. Будівля підноситься на престижній вулиці Звіринецькою.

Переваги ЖК «Pechersk Hall»

1. Багата інфраструктура. Мешканці мають можливість відвідувати прилеглі магазини, школи, супермаркети, дитячі сади, фітнес-клуби і ботанічний сад. Неподалік працюють найпрестижніші ВНЗ країни, спортивно-оздоровчі та дитячі центри.
2. Престижність. Споруда відноситься до будівель бізнес класу і знаходиться в елітному Печерському районі.
3. Технології. При зведенні використовуються новітні будівельні технології та сучасні будматеріали. Це дає гарантію, що комплекс буде служити вірою і правдою багато десятків років.
4. Транспортне сполучення. Перебуваючи в центрі, новобудова за допомогою транспортних магістралей з'єднує вас з усіма куточками столиці. Доїхати до Хрещатика можна за 10 хвилин. Також в 10 хвилинах ходьби станції метро «Видубичі» і «Дружби народів».
ЖК «Pechersk Hall»
Про комплекс

ЖК «Pechersk Hall» являє собою бізнес комплекс в 26 поверхів, який складається з 2-х секцій. Традиційно перший поверх відданий комерційним підприємствам. Тут відкриються офіси, магазини, банки, аптеки тощо ..
Вибір реалізованих квартир дуже різноманітний - від стандартних однокімнатних, до розкішних шестикімнатних квартир. Є в наявності і розкішні дворівневі апартаменти. Квартири просторі з зручним плануванням - висота стель досягає 2,7 м. На сьогоднішній день на продаж виставлено 528 квартир.
Для власників автомобілів і мотоциклів буде зведений п'ятирівневий паркінг і автостоянка.
Централізоване опалення та утеплені мінеральною ватою стіни не дозволять вам замерзнути, навіть в суворі зими.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]