ЖК «патріотика»

ЖК «патріотика»ЖК «патріотики» - це новий столичний масив, який височить на лівому березі Дніпра неподалік від станції метро «Осокорки». Житловий комплекс являє собою 33 будинки економ класу висотою в 20-26 поверхів.

При зведенні новобудови забудовник вирішив використовувати кілька технологій будівництва - панельну і монолітно-каркасну. Стіни вигнані з цегли і залізобетону. Всі будинки утеплені мінеральною ватою і підключені до центральної системи опалення. Є гостьовий паркінг. Новобуд планує вмістити 21 000 мешканців.

Особливості ЖК «патріотики»

Кожен житловий будинок має власне мальовниче назва: Диканька, Поділля, Буковина, Сорочинський, Галицький, Львівський, Черемош, Асканія, Ольвія. ЖК «патріотики» - це маленька Україна від Кримського узбережжя до лісів Чернігівщини, від карпатських гір до луганських степів. Комплекс символізує єдину і неподільну країну, єдність нації, честь і свободу.
Головну ідею підкреслює патріотичний дизайн - фасади будівель будуть прикрашені орнаментами з народної вишивки.
Забудовником виступає Банк «Аркада», який успішно реалізував такі проекти, як «Молодіжний квартал», «Гранд», «Стугна Хаус», «Касіопея».

Як тільки починається будівництво того чи іншого будинку з'являється можливість придбати житло. У відділі продажів вам покажуть планування квартир, ознайомлять з умовами угоди і дизайном фасадів, покажуть детальний план житлового комплексу ЖК «патріотики»
ЖК «патріотика»
Інфраструктура ЖК «патріотики»

На території комплексу знаходиться дитячий сад, який органічно вписується в загальну стилістику проекту.
Найближче добиратися до станції метро «Позняки» - вам буде потрібно всього 11 хвилин. До ст. метро «Осокорки» відповідно 16 хвилин неспішним кроком. А до ст. метро «Харківська» 20 хвилин їзди на громадському транспорті.

За невеликими щоденними покупками можна ходити в сусідній МК «Молодіжний квартал», який вже має розвинену інфраструктуру. Або ж до ст. метро «Позняки». За великими покупками має сенс відправитися в супермаркети «Billa», «Сільпо», «Novus», «АТБ» або «Метро».
З розвагами у ЖК «патріотики» теж все відмінно. До послуг мешканців такі ТРЦ, як «Піраміда», «Алладін» «Лабіринт» та інші.
Місцезнаходження досить вдале, адже поблизу є цілих 3 озера: Небреж, Мартиша і Тягло. На березі цих водойм можна засмагати, купатися, влаштовувати пікніки і рибалити.

Дизайн в ЖК «Патріотика» в подарунок

Ви мрієте про розкішну сучасну квартиру з прекрасним дизайном, але не хочете витрачати на це великі кошти? Майстерня ремонту МЕТЕР для своїх клієнтів вирішила зробити неймовірний подарунок – розробку дизайн-проекту «Типовий» безкоштовно.

Все що вам потрібно це замовити комплекс інженерних та ремонтно-оздоблювальних робіт. Професійні дизайнери проведуть вам консультацію, в ході якої будуть враховані всі побажання з приводу кольорової гами, стильового направлення, практичних рішень.Чим хороший дизайн-проект «Типовий»?

В представлених документах прописана вся технічна сторона ремонту, а саме:

 • Перелік демонтажних робіт;
 • Схематичне розміщення сантехніки, меблів, елементів освітлення;
 • План монтажних робіт;
 • Розмітка підлоги з вказанням площі і матеріалів;
 • Положення і кількість розеток, вимикачів;
 • Розміщення телефону, телебачення та інтернету;
 • Розмітка підлоги, площа і покриття для підлоги;
 • План дверних отворів.

В дизайн-проекті чітко прописаний порядок проведення робіт і вказаний графік фінансування. Додається повний кошторисний розрахунок сантехнічних, демонтажних, ремонтно-будівельних, підготовчих і електромонтажних робіт.

Вибір клієнта не обмежується даним проектом. До послуг клієнтів дизайн квартир «Престижний» і «Ексклюзивний»

Ремонт в квартирі ЖК «Патріотика» від МЕТЕР

Якщо делегувати ремонт у власній оселі, то краще його поручити професіоналам, таким як компанія МЕТЕР. Замовляючи у нас ремонт, вам не потрібно буде підбирати робочих і самостійно займатися організаційними питаннями.

Компанія укомплектована високоякісними сантехніками, плиточниками, електриками, дизайнерами.

Ремонт квартири в ЖК «Патріотика» відбувається наступним чином:

 1. 1. Ви подаєте заявку на нашому сайті і з вами зв’язується менеджер щоб уточнити поточні питання
 2. 2. В обумовлений час на об’єкт виїжджає майстер для складення кошторису
 3. 3. По бажання клієнта розробляється дизайн-проект квартири в ЖК «Патріотика»
 4. 4. Готується і підписується договір
 5. 5. Бригада спеціалістів починає працювати.
 6. 6. В обумовлені в договорі строки закінчуються роботи і ви приймаєте об’єкт.

Увага! При замовленні ремонта в Майстерні МЕТЕР кошторис ви отримуєте безкоштовно.

Виконаний ремонт відрізняється високою якістю виконання, дотримання строків і технологій. В портфоліо ви знайдете розгорнуті дизайн-проекти офісів, квартир, ресторанів. Досвідчені майстри проконсультують вас щодо обраних матеріалів, кольорових рішень і торгових точок продажу з помірними цінами.

Також компанія МЕТЕР має можливість закупити будматеріали по цінам нижче ринкових.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]