ЖК «Пектораль»

ЖК «Пектораль»ЖК «Пектораль» розташувався безпосередньо в самому центрі Микільської Борщагівки. Житловий масив височить за адресою бульвар Кольцова, 7а, що в Святошинському районі столиці. Він привабливий тим, що в окрузі працює маса магазинів, дитячих садків, шкіл та інших закладів. Є хороший під'їзд як на транспорті громадського користування, так і на власній машині.

У вільний час можна прогулятися по парку ім. Потапова або по парку «Юність».
ЖК «Пектораль» - це один будинок економ класу, що складається з 5-ти секцій в 25 поверхів. Монолітно-каркасна технологія робить будова надійним і дуже теплим. У такому будинку немає стиків і плит, а значить, немає щілин. Взимку в подібному будинку набагато тепліше, ніж в побудованих за іншими технологіями.
Стіни виконані з цегли, що гарантує екологічність. Новобуд підключений до центральної системи опалення. Стелі досить високі - 2,7 м.

Переваги проживання в ЖК «Пектораль»

• Неподалік курсує швидкісний трамвай;
• Для дітей відкриті дошкільні та шкільні навчальні заклади, дитячі та спортивні майданчики;
• Новобудова має дуже вигідне транспортне сполучення;
• Квартири просторі, з зручними плануваннями;
• Будинок побудований за новітніми технологіями із застосуванням якісних будматеріалів;
• Велика кількість дерев створює особливу атмосферу свіжості і гарантує чисте повітря;
• У крокової доступності пацієнтів приймає доросла і дитяча поліклініка;
• До послуг любителів спорту танцювальні студії і спортзали.
На продаж виставлені 1, 2 і 3-х кімнатні квартири.
ЖК «Пектораль»
Інформація про забудовника

Забудовником виступає досить відома на будівельному ринку України компанія «Укрбуд». Вона була заснована в 2004 р і за ці роки побудувала і ввела в експлуатацію десятки будинків. Слід зазначити, що це державна компанія, а значить, цілком заслуговує на увагу і є надійною.

«Укрбуд» спеціалізується на творі будівельних і монтажних операцій і зведенні промислових і цивільних будівель. Підприємство об'єднало в собі 12 дочірніх компаній, серед яких будівельні фірми, навчально-курсові комбінати, проектні інститути, готель «Затишок» та ін ..

Завдяки хорошим технологічним і технічним ресурсам «Укрбуд» на високому рівні і в найкоротші терміни втілює в життя різноманітні проекти будь-якої складності.
ЖК «Пектораль» - це вигідне інвестування в комфортне, затишне та надійне майбутнє.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]