ЖК «Оксамитовий»

ЖК «Оксамитовий»ЖК «Оксамитовий» - ультрасучасний житловий комплекс, який піднімається на Софіївській Борщагівці. Він ідеально підходить для тих, хто бажає підкреслити свій статус, для тих, хто цінує високий рівень життя і має намір проживати в сучасному будинку, в екологічно чистій місцевості без пилу і шуму великого мегаполісу.


Натхненням при створенні житлового комплексу послужили будівлі в стилі європейського передмістя. Головним достоїнством ЖК «Оксамитовий» є його розташування, що забезпечує ідеальне поєднання сприятливої екології, розвиненої інфраструктури району та відмінною транспортної доступності.

Зводячи новобудову, забудовники в першу чергу намагалися створити максимально облаштовану середу для проживання. У крокової доступності від нового житлового комплексу знаходиться чудовий сосновий ліс, озеро, а також транспортні розв'язки і розвинена інфраструктура. Що може бути краще для комфортної та якісного життя в найближчому передмісті Києва?

Розташування комплексу ЖК «Оксамитовий»

Розташований комплекс в 7 хвилинах їзди на громадському транспорті від кінцевої зупинки швидкісного трамвая №3 і в 15 хвилинах їзди від станцій метро «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин».

Інфраструктура ЖК «Оксамитовий»ЖК «Оксамитовий»

Розвинена інфраструктура дозволяє зробити життя в комплексі комфортної і легкої. Практично поруч в 5-10 хвилинах їзди розташувалися торгово-розважальні центри, метро та гіпермаркети.
У центрі Софіївської Борщагівки є дитячий сад, школа, поліклініка. Від комплексу до центру всього 1 кілометр, який долається за 12-14 хвилин.
Біля новобудови знаходиться зупинка маршрутного таксі № 304Д, а в 500 метрах від житлового комплексу - зупинки маршрутних таксі № 742,743 Д, 744, 824.

Технології будівництва ЖК «Оксамитовий»

Будівництво будинку відбувається по всім інженерним і архітектурним нормам, має бездоганний дизайн і сучасну архітектуру:
• Фундаменти - залізобетонні, каркасно-монолітні.
• Стіни будинку складаються з червоної керамічної цегли 380 мм, з зовнішнім утепленням мінеральною ватою 100 мм.
• Перекриття - залізобетонні плити.
• Дах - бітумна черепиця (вишуканий вигляд, низький рівень шуму під час опадів у вигляді дощу або граду).

Квартира з ремонтом
Забудовник пропонує власникам квартир, виконання ремонтних і оздоблювальних робіт в ваших квартирах. Всі роботи по ремонту і обробці квартири проводяться з високоякісних матеріалів кваліфікованими фахівцями.
ЖК «Оксамитовий» бере на себе відповідальність за якість оздоблювальних матеріалів і виконання робіт. Більш детальну інформацію по ремонту і обробці квартири можна отримати у відділі продажів.
Клубні будинки ЖК «Оксамитовий» - це поєднання затишку, комфорту і надійності.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]