Житловий масив «Нова Буча»

Житловий масив «Нова Буча»Житловий масив «Нова Буча» зводиться в м Буча за форматом «місто в місті». Масштабність споруди просто вражає уяву - коли всі будівельні роботи будуть закінчені і новосели в'їдуть в своє житло, то чисельність населення Бучі збільшиться вдвічі! Головне достоїнство комплексу - повна самодостатність в плані інфраструктури. Ретельно продуманий новобуд дозволяє комфортно проживати і сім'ям з дітьми, і молодятам, і літнім людям - кожен повною мірою відчує комфорт, який відповідає його потребам.
Молодим людям створені всі умови для заняття спортом, гарного відпочинку, пасивного та активного відпочинку.
Сім'ї з дітьми оцінять дошкільні та шкільні установи, спортивні та дитячі майданчики, повноцінний комплекс обслуговуючої і побутової інфраструктури. Люди похилого віку зможуть підтримувати своє здоров'я і вести повноцінний спосіб життя.

ОСОБЛИВОСТІ І РОЗТАШУВАННЯ ЖК «НОВА БУЧА»

Комплекс знаходиться на вул. Бориса Гмирі, 9, що в м Буча Київської області. За 35 хвилин можна дістатися до таких станцій метро, ​​як «Житомирська», «Академмістечко», «Героїв Дніпра», «Святошин».
Будівля відноситься до будівель комфорт класу і має від 4 до 9 поверхів. Згідно з проектом стіни з пеногазобетона були зведені за монолітно-каркасною технологією і утеплені пінополістиролом. Житловий масив «Нова Буча» має власне індивідуальне опалення.
Житловий масив «Нова Буча»Житловий масив «Нова Буча» Всього планується побудувати 779 квартир в 1 мікрорайоні з висотою стель 2,75 м. Мешканці можуть розраховувати на гостьовий паркінг місткістю в 236 паркомісць.
Комплекс охоплює 82 га і планує заселити 20 000 чоловік. Забудовники обіцяють створити всю необхідну інфраструктуру і впорядкувати прилеглу територію.
Головна перевага - це доступні ціни. Київ знаходиться в безпосередній близькості - всього 30 хвилин їзди. Це з одного боку дозволяє активно вести столичне життя, працювати, а з іншого боку така віддаленість від мегаполісу зводить до мінімуму негативний вплив несприятливої ​​екології.

Всі квартири здаються в експлуатацію з чорновою обробкою, що відкриває перед новоселами широкі перспективи в плані дизайну. До кожної оселі підведено необхідні комунікації - інтернет, вода, опалення, електрику, IP телефонія. Обігрів здійснюється за рахунок індивідуального опалення, яке забезпечують двоконтурні газові котли.
Забудовник пропонує інвесторам 2 види покупки квартири: в розстрочку і за повний розрахунок. Більш докладно деталі угоди можна дізнатися на офіційному сайті проекту.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]