Житловий масив «Нова Буча»

Житловий масив «Нова Буча»Житловий масив «Нова Буча» зводиться в м Буча за форматом «місто в місті». Масштабність споруди просто вражає уяву - коли всі будівельні роботи будуть закінчені і новосели в'їдуть в своє житло, то чисельність населення Бучі збільшиться вдвічі! Головне достоїнство комплексу - повна самодостатність в плані інфраструктури. Ретельно продуманий новобуд дозволяє комфортно проживати і сім'ям з дітьми, і молодятам, і літнім людям - кожен повною мірою відчує комфорт, який відповідає його потребам.
Молодим людям створені всі умови для заняття спортом, гарного відпочинку, пасивного та активного відпочинку.
Сім'ї з дітьми оцінять дошкільні та шкільні установи, спортивні та дитячі майданчики, повноцінний комплекс обслуговуючої і побутової інфраструктури. Люди похилого віку зможуть підтримувати своє здоров'я і вести повноцінний спосіб життя.

ОСОБЛИВОСТІ І РОЗТАШУВАННЯ ЖК «НОВА БУЧА»


Комплекс знаходиться на вул. Бориса Гмирі, 9, що в м Буча Київської області. За 35 хвилин можна дістатися до таких станцій метро, ​​як «Житомирська», «Академмістечко», «Героїв Дніпра», «Святошин».
Будівля відноситься до будівель комфорт класу і має від 4 до 9 поверхів. Згідно з проектом стіни з пеногазобетона були зведені за монолітно-каркасною технологією і утеплені пінополістиролом. Житловий масив «Нова Буча» має власне індивідуальне опалення.
Житловий масив «Нова Буча»Житловий масив «Нова Буча» Всього планується побудувати 779 квартир в 1 мікрорайоні з висотою стель 2,75 м. Мешканці можуть розраховувати на гостьовий паркінг місткістю в 236 паркомісць.
Комплекс охоплює 82 га і планує заселити 20 000 чоловік. Забудовники обіцяють створити всю необхідну інфраструктуру і впорядкувати прилеглу територію.
Головна перевага - це доступні ціни. Київ знаходиться в безпосередній близькості - всього 30 хвилин їзди. Це з одного боку дозволяє активно вести столичне життя, працювати, а з іншого боку така віддаленість від мегаполісу зводить до мінімуму негативний вплив несприятливої ​​екології.

Всі квартири здаються в експлуатацію з чорновою обробкою, що відкриває перед новоселами широкі перспективи в плані дизайну. До кожної оселі підведено необхідні комунікації - інтернет, вода, опалення, електрику, IP телефонія. Обігрів здійснюється за рахунок індивідуального опалення, яке забезпечують двоконтурні газові котли.
Забудовник пропонує інвесторам 2 види покупки квартири: в розстрочку і за повний розрахунок. Більш докладно деталі угоди можна дізнатися на офіційному сайті проекту.

Спробуйте себе в ролі дизайнера

Якщо ви мріяли реалізуватися, як дизайнер, але до цього моменту не було можливості, то зараз саме час. Придбання власного житла може відкрити для вас нові горизонти. І в цьому допоможуть фахівці Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР.

Замовляючи дизайн квартири в ЖК «Нова Буча», наші клієнти щільно співпрацюють з дизайнером. Зокрема замовник:

  • пропонує свої ідеї;
  • приносить картинки інтер'єрів, які сподобалися;
  • обирає стиль і колірне рішення;
  • висловлює свою думку з приводу розташування побутової техніки та меблів;
  • затверджує розроблені дизайнером ескізи;
  • вносить корективи у візуалізацію.


Розробка дизайну в ЖК «Нова Буча» – це прекрасна можливість спробувати себе як дизайнер власного житла. Результат залишиться з вами на довгі роки та послужить яскравим прикладом власного таланту.

Чому саме МЕТЕР?

Майстерня ремонту інтер'єрів працює на столичному ринку понад 10 років. Компанія спеціалізується на розробці дизайн-проєктів, виконання ремонту квартир в ЖК «Нова Буча» та інших новобудовах.

Організація зареєстрована як юридична особа, сплачує податки та несе повну відповідальність згідно з чинним законодавством. Саме якість наданих послуг є візитною карткою МЕТЕР. Немає сумніву, що ремонт квартири в ЖК «Нова Буча» буде виконаний на вищому рівні.

Серед конкурентних переваг компанії наступні:

1. Повний цикл робіт – від ідеї до заселення. Величезний досвід і великий штат фахівців дозволяють здійснювати комплексний підхід від розробки дизайн-проєкту квартири в ЖК «Нова Буча» до урочистої здачі готового ремонту.

2. Нас рекомендують знайомим. Краще тисячі слів говорить той факт, що за рекомендацією регулярно приходять все нові й нові клієнти.

3. Високий рівень. Команда працює, як єдиний злагоджений організм. Всі роботи контролюються виконробом, а також системою авторського нагляду. При ремонті квартири в житловому комплексі «Нова Буча» використовується тільки особливий перелік матеріалів, які добре себе зарекомендували на попередніх проєктах.

4. Адекватні ціни. МЕТЕР не демпінгує і водночас не завищує свою цінову політику. Переконатися в цьому ви можете особисто, порівнявши ціни конкурентів з нашими.

5. Програми лояльності. Для клієнтів передбачені акції при замовленні дизайну і ремонту в ЖК «Нова Буча», знижки до 20% на закупівлю будматеріалів.

Схема співпраці

Ремонт у квартирі ЖК «Нова Буча» від МЕТЕР проходить в кілька етапів:

1. Збір інформації. Чим якісніше виконаний даний етап, тим більше шансів, що результат порадує і замовника, і виконавця. Для цього на об'єкт виїжджає співробітник компанії, знімає виміри, робить фото і відеофіксацію помешкання. Також збирається вся необхідна документація, аналізуються пріоритети, побажання та обмеження.

2. Розробка концепції. На основі обмірного плану створюється ескіз розміщення сантехніки, меблів, точок освітлення. Враховуються технічні прив'язки до комунікацій, розмір і функціональність кожного приміщення.

3. Підбір найкращого рішення. В процесі роботи готовий ескіз зазнає суттєвих змін. Все це робиться для того, щоб створити дійсно комфортний інтер'єр.

4. Створення візуалізації в форматі 3D Max.

5. Безпосереднє виконання повного комплексу ремонтних робіт.

6. Урочиста здача об'єкта в експлуатацію.

Дизайн і ремонт від МЕТЕР – це гарантія високої якості, стилю і надійності.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]