ЖК «Софіївський квартал»

ЖК «Софіївський квартал»ЖК «Софіївський квартал» - це ціла композиція з будівель з поверховістю 10 поверхів. Споруда включає житлову частину (з 2-го по 10 поверх) і комерційні приміщення, що розташувалися на 1 і 2 поверхах. Крім стандартних 1, 2 і 3-х кімнатних квартир, забудовник пропонує одно- і дворівневе житло. Стіни мають товщину 51 см і зведені з цегли. Міжповерхові перекриття зроблені з традиційних залізобетонних плит. Комплекс оснащений усіма необхідними інженерними мережами та обладнанням.
Квартири здаються в експлуатацію з вмонтованими 6-ти камерними металопластиковими вікнами болгарської фірми «Weiss Profil». На вікнах є німецька фурнітура і склопакети з енергозберігаючим склом.

У кожній квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. ЖК «Софіївський квартал» утеплений спеціалізованими фасадами Baumit. Незважаючи на те, що інвесторам надані квартири з самої різної плануванням, також є можливість планувати розташування міжкімнатних перегородок за власним бажанням.

Забудовник славиться гарною репутацією і багаторічним досвідом зведення новобудов за сучасними європейськими стандартами будівництва. У роботі використовуються тільки ті будматеріали, які пройшли сертифікацію на території України і гарантують безпеку для здоров'я.
ЖК «Софіївський квартал»


Переваги ЖК «Софіївський квартал»


На сьогоднішній день вже закінчено 3-тя черга будівництва, і багато мешканців заселилися в свої новенькі квартири. Щасливі новосели особливо виділяють наступні переваги комплексу:
· Облаштована прибудинкова територія;
· Спортивна, дитяча площадки та зона для відпочинку (фонтан, лавочки, клумби, дитячі гірки, декоративне підсвічування);
· На території комплексу знаходиться Новософіївська школа і дитячий сад;
· В квартирах індивідуальне опалення, а самі будинки зовні якісно утеплені;
· Присутні енергозберігаючі технології;
· Тротуари, проїзди, господарські майданчики, вимощення покриті якісним асфальтобетоном;
· Сміттєві баки знаходяться близько і в той же час не псують вигляд;
· Є паркова зона для прогулянок, вигулу собак і ранкових пробіжок.

До переваг можна віднести і розвинену інфраструктуру: проект передбачає паркінг, спортивний комплекс, 2 супермаркети, салон краси. ЖК «Софіївський квартал» активно забудовується, а тому інфраструктура в подальшому буде розвиватися, що зробить проживання в новобудові ще комфортніше.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]