ЖК «Паркові Озера»

ЖК «Паркові Озера»ЖК «Паркові Озера» відноситься до класу комфорт і являє собою 17 будинків з поверховістю від 16 до 25. Новобудови підносяться на лівому березі Дніпра в оточенні величних дерев історичного парку «Перемога».
Комплекс має настільки потужну інфраструктуру, що його без перебільшення можна назвати місто в місті. Поруч проходять дві станції метро - «Дарниця» і «Лівобережна». Новобуд розкинувся на вул. Вознесенська, що в Дніпровському районі.

Про комплекс

Свою назву ЖК «Паркові Озера» отримав за те, що він оточений прекрасними ставками і знаходиться практично в парку. Житловий масив має все необхідне для комфортного життя, а тому є відмінним капіталовкладенням.
Загальна площа комплексу просто величезна і охоплює 320 000 м2. На території в 10 гектар ведеться будівництво в 5 черг. На даний момент з 17 будинків 10 вже побудовані, а 2 черги будівництва здано в експлуатацію.
Стіни зведені з керамоблока за монолітно-каркасною технологією. Всі будинки утеплені мінеральною ватою і підключені до центрального опалення. Стелі досить високі - 2,7 м. Всього на продаж виставлено 3365 квартір.Неподалеку пролягають шляхи сполучення метро, ​​маршрутних таксі, тролейбусів і електричок.
ЖК «Паркові Озера»

Територія ЖК «Паркові Озера»


З першого погляду стає зрозуміло, що над облаштуванням території добре попрацювала рука професіонала і не одного. Все ретельно продумано і облагороджена.
Великою перевагою є те, що комплекс має власний дитячий сад площею 1800 м2. Для дітей розбиті спортивні та дитячі майданчики, облаштовані баскетбольне і футбольне поле.Із вікон відкривається розкішний вид на скульптуру «Батьківщина-мати», на зелені парки, блакитні озера, та й сам Київ видно, як на долоні.

Для зручності мешканців є зони відпочинку, на перших поверхах новобудов працюють продуктові магазини, аптека, салони краси, нотаріус, адвокат, ресторани. Крім того, тут функціонує перший в Україні відкритий роледром. Він має спеціальне покриття і межує з мальовничим рукотворним озером.

Вирушаючи за покупками немає необхідності виїжджати за межі комплексу - все знаходиться поруч. Тут є торговий центр з супермаркетом NOVUS загальною площею 1500 м2. Для автолюбителів зведений 8-рівневий наземний паркінг на 382 паркомісця і автомийка.
ЖК «Паркові Озера» - це прекрасне місце для тих, хто цінує красу, екологічність та в той же час хоче залишатися в гущі подій.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]