ЖК «Софія Київська»

ЖК «Софія Київська»ЖК «Софія Київська» - це чудовий варіант для тих, хто перебуває в пошуках недорогого, але якісного житла в межах міста. Багатофункціональний комплекс планується звести в найближчі 5 років в с. Софіївська Бощаговка, що відноситься до Києво-Святошинському району.
Комплекс поєднав в собі всю красу заміського проживання і проживання в столиці. Новобудова має масу переваг:
1. Хороша екологія. Житловий комплекс з 3-х сторін оточений полями і лісами, а однією стороною межує з приватними землеволодіннями. Великі автомагістралі і промислові об'єкти знаходяться далеко від забудови, що гарантує чисте повітря і відсутність шуму.
2. Розвинена інфраструктура. Комплекс носить горде ім'я «багатофункціональний», оскільки крім житлового фонду планується звести цілий ряд об'єктів для комфортного проживання мешканців. На території розміститься власний дитячий сад на 150 дітей і школа на 990 учнів. На перших поверхах розташується стоматологічна клініка, відділення банків, медичний центр. Для автовласників передбачений паркінг, а для дітей - дитячі і спортивні майданчики.ЖК «Софія Київська»
3. Вигідне розташування. Від ЖК «Софія Київська» до Окружної дороги всього 5 хвилин їзди. Нехай до станцій метро «Академмістечко» та «Житомирська» займе всього 15 хвилин їзди на маршрутці. До залізничного вокзалу можна доїхати за 40 хвилин на громадському транспорті. В майбутньому планується прокласти додаткові транспортні шляхи, щоб добиратися в інші райони міста стало ще зручніше.
4. Величезний вибір житла на будь-який смак. Проект передбачає 13 багатоповерхівок з висотністю від 9 до 12 поверхів. В цілому це 3503 квартир на 10 050 осіб. Квартири представлені різної площі: однокімнатні 55%, двокімнатних - 31%, трикімнатних - 14%. Особливо радують планування квартир: вони виконані кращими архітекторами України і дуже зручні.
5. Вигідне капіталовкладення. Квартири в комплексі «Софія Київська» реалізуються безпосередньо від забудовника, а це означає, що покупець отримує житло без переплат по самій вигоном ціною. Не секрет, що на ранньому етапі забудови житло розпродається по найбільш низькій вартості. Ближче до терміну здачі новобудови в експлуатацію поступово ціна зростає. Саме зараз житло можна придбати за мінімальною вартістю.
 
ЖК «Софія Київська» це зручний комплекс з масою переваг у вигляді низької ціни, розвиненої інфраструктури, зручного розташування в екологічно чистому районі.
 
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]