ARCHhouse

ARCHhouse«ARCHhouse» - це сучасний клубний будинок еліт-класу. Підноситься новобудова в районі перетину вулиць Миколи Пирогова та Богдана Хмельницького, 2 / 37б. Інвесторів приваблює лаконічність і практичність архітектурного дизайну. Клуб являє собою закрите будова для обраних людей. При створенні дизайну забудовники надихалися кращими зразками архітектурних традицій ХІХ ст.
Проект створений з використанням екологічно чистих матеріалів і інноваційних технологій. На сьогоднішній день вже здані в експлуатацію 40 апартаментів класу luxury.
Комплекс складається з двосекційного будинку в 10 поверхів і має підземний паркінг на 42 паркомісць. Будівля зводилася за монолітно-каркасною технологією з керамічної цегли та утеплено мінеральною ватою.
ARCHhouse

Особливості «ARCHhouse»
 
«ARCHhouse» підключений до централізованої системи опалення та має багаторівневу систему фільтрації та очищення води. Також встановлено датчики затоплення, система контролю загоряння і пожежогасіння. Оздоблення комплексу вражає уяву: центральний хол прикрашений мармуром, а декор виконаний в стилі сучасного класицизму.
Висота стель в квартирах досягає 3 м. У вільний час мешканці можуть прогулятися по лаундж-зоні, розслабитися на терасі або провести час з дітьми на дитячому майданчику.
 
Система безпеки і пожежної безпеки
 
У «ARCHhouse» проводиться цілодобове відеоспостереження. В'їзд здійснюється тільки за картками, а відвідувачам видаються спеціальні гостьові пропускні карти. Щоб уникнути пожеж комплекс оснащений: пожежною сигналізацією, системою оповіщення про пожежу, автоматичним водяним пожежогасінням, системою димовидалення та подачею чистого повітря.
 
Ліфти, вікна, двері
 
У житловому комплексі встановлені 2 надійних і безшумних ліфта виробництва SIGMA всесвітньо відомого бренду LG. Вони обслуговують не тільки житлові поверхи, а й спускаються в підземний паркінг, що дуже зручно в негоду. Ліфтові холи представляють собою справжній витвір мистецтва: обробка виконана з граніту, венеціанської штукатурки і мармуру.
 
У «ARCHhouse» забудовник встановив високоякісні протипожежні двері Padilla Fire Doors, вироблені в Іспанії. Як вікон обрані двокамерні склопакети з натурального червоного дерева компанії Квін Свіг. Вікна цього бренду славляться довговічністю і функціональністю. Вони мають алюмінієву захист, яка не пропускає шум і затримує шкідливі сонячні промені.
 
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]